СТУДЕНТИ БДПУ ТА ЗЛАТА ОГНЕВИЧ

Сьогодні у шведському місті Мальме пройде перший півфінал 58-ого міжнародного конкурсу "Євробачення-2013". Україну на конкурсі представляє Злата Огневич. Вона виступатиме під сьомим номером. Злата Огневич на Євробачення-2013 поїхала з піснею Gravity, кліп на яку зняли на основі глядацьких ідей.

Як ми уже повідомляли, нещодавно студенти-журналісти БДПУ перебували в столиці (див. ТУТ) і цілком випадково зустрілися зі Златою Огневич під час однієї з прогулянок вулицями столиці. "Ми стали свідками запису промо-ролика для Evrovision, – розповідають студенти, – приємно, що на пам'ять залишилася не тільки фотографія зі Златою (див. фото), а Тимур Мірошниченко, диктор цього пісенного конкурсу, запропонував взяти участь у зйомках…".

Можливо, скоро наших студентів ми зможемо побачити на великих екранах під час трансляції "Євробачення-2013". Сьогодні, 14 травня, о 22:00 на Першому Національному каналі йтиме пряма трансляція з міжнародного конкурсу. До речі, Злата – одна з фавориток і їй наврочують почесне друге місце.

У цей хвилюючий момент хочеться побажати Златі Огневич впевненості в собі, сил, енергії! Нехай тепло всіх українських сердець допоможе їй гідно виступити, відкинути всі хвилювання, що повною мірою дасть можливість розкрити свій талант! А нам здається, ні – ми впевнені, що в неї все вийде! І перше місце буде за Україною!!!

Вікторія Лутчак,

кореспондент "Університетського Слова"


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print