СТУДЕНТИ СВЯТО ДАРУВАЛИ

Студенти Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв 19 грудня привітали учнів 1-4 класів Бердянської школи-інтернату з Днем Святого Миколая сценічною постановкою, конкурсами та подарунками.

Щоби відчути атмосферу, у якій перебували студенти БДПУ разом із дітлахами… Ось як це відбувалося:

«Першою на сцену вийшла Відьма. Вона вкрала подарунки, які приготували Миколай з Совою Буклею. Згодом на сцені з`явилась Сова, але нічого не змогла вдіяти з Відьмою. Порадившись з дітьми, Букля звернулась до Білосніжки, яка запропонувала допомогу гномів. З появою сімох мандрівників на сцені стало галасливіше, але Білосніжка та Букля їх вгамували. Гноми вирушили у подорож за подарунками та Відьмою. Тим часом на сцені з`являється Миколай та заспокоює Сову та Білосніжку. Незабаром повертаються гноми з трофеями. Після довгих суперечок, щодо покарання негідниці, Миколай, порадившись з дітьми, залишив її  допомагати у проведенні конкурсів.»

Діти уважно весь час спостерігали за перебігом подій на сцені та брали активну участь у конкурсах: малювали, танцювали, співали, відгадували загадки, а потім отримали подарунки від Миколая.

Хочеться подякувати директору ІППОМ Людмилі Коваль та заступнику директора з виховної роботи Вірі Бурназовій за підтримку в організації та проведенні святкового заходу.

Максим Тюхта,

голова студентського самоврядування ІППОМ

На фото: Святий Миколай з БДПУ в школі-інтернаті


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print