Стимулюючи наукові пошуки студентів-хореографів

4-5 листопада 2021 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» на базі кафедри музичного мистецтва і хореографії відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Музична та хореографічна освіта в контексті культурного розвитку суспільства».

Викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету також узяли участь у цій конференції та поділилися своїм досвідом: Олена Мартиненко виступила на пленарному засіданні з доповіддю на тему: «Інтегративний підхід навчання хореографії в закладах позашкільної освіти».

Викладачі взяли участь у секції 2 «Інтеграція мистецтва в освітньому просторі» з наступними доповідями: старша викладачка Олена Ємельянова та концертмейстерка Ольга Смолка «Музично-ігрові та вокальні тренінги в змісті хореографічного навчання»; старший викладач Руслан Павленко «Впровадження елементів бойового гопака в зміст занять народно-сценічного танцю»; викладачка Наталя Кривунь «Інтеграція фітнесу в зміст хореографічного навчання: національний аспект». Хочемо зауважити на тому, що проблеми, порушені на конференції, розглядалися за допомогою інтегративного підходу.

Окрім науково-педагогічного складу кафедри в конференції взяли  участь здобувачки І рівня вищої освіти 3 курсу спеціальності «024 Хореографія», які входять до складу наукового гуртка «Здобутки, проблеми та перспективи роботи дитячих хореографічних колективів», керівником якого є Олена Мартиненко: Ксенія Марфіян «Інтеграція хореографії та фітнесу в практиці роботи дитячих хореографічних колективів; Софія Самойлова «Інтеграція хореографії та англійської мови в практиці роботи дитячих хореографічних колективів».Приємно, що сучасна студентська молодь цікавиться не тільки майбутньою професією хореографа, а й бере участь у наукових пошуках разом із викладачами кафедри.

                                                                             За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print