Суддівські вершини Руслана Літуса

Із 13 по 22 вересня ц. р., в Коломиї Івано-франківської області  проходили всеукраїнські змагання з класичного пауерліфтингу серед всіх вікових груп. У відбірковому  чемпіонаті України взяли  участь понад 350 атлетів майже з усіх регіонів нашої країни. За путівки до чемпіонатів Європи та світу змагались юнаки та дівчата 18 років включно, юніори та юніорки 23 років включно, «майстри» – чоловіки та жінки старші 40 років та відкрита група – чоловіки та жінки. На цьому спортивному форумі бердянські спортсмени не були представлені, але без наших земляків цей чемпіонат не залишився. Старший викладач кафедри фізичного виховання, Майстер спорту України, суддя міжнародної категорії-2 Руслан Літус був залучений Мінмолодьспортом України та Національною федерацією пауерліфтингу України до суддівства головних змагань року з класичного пауерліфтингу.

Наш Руслан Іванович традиційно, протягом останніх років, бував «головнокомандуючим парадом» представників збірних команд областей України. Ось і під час цього спортивного свята провів суддівство в різних іпостасях: старший та боковий суддя, секретар-спікер, голова та член апеляційного жюрі.

Влітку ц. р. Руслана Літуса включено до Технічного Комітету Національної федерації пауерліфтингу України на чолі з Заслуженим майстром спорту України з пауерліфтингу, Генеральним секретарем ФПУ Тетяною Мельник. До складу Технічного Комітету входять досвідчені та активні судді міжнародної категорії з пауерліфтингу для роботи із нормативними документами, контролю, допомоги в організації та проведення змагань в регіонах України тощо.

Під час роботи всеукраїнського суддівсько-тренерського семінару з пауерліфтингу 15-16 вересня була доповідь із презентацією голови Технічного Комітету Національної федерації пауерліфтингу України із теми: «Суддівська система федерації пауерліфтингу України. Нова редакція положення про суддів федерації пауерліфтингу України», яку робоча група обговорювала, опрацьовувала  та прийняла до роботи. Наприкінці семінару всі слухачі та лектори отримали сертифікати за підготовку та участь у всеукраїнському суддівсько-тренерському семінарі з пауерліфтингу.

000р 00р

0р

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Руслана Літуса»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print