Святкування Дня Об’єднання Болгарії на факультеті філології та соціальних комунікацій

Щороку День Об’єднання Болгарії святкують 6-го вересня, бо саме тоді, у 1885 році, відбулося об’єднання Князівства Болгарія зі Східною Румелією У Культурно-інформаційному центрі болгаристики ”Кирилиця” члени болгарського студентського товариства ”Таврія” та усі інші студенти-болгаристи факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету долучилися до святкування Дня Об’єднання Болгарії. З вітальним словом виступила декан факультету, кандидат філологічних наук, доцент Валентина Юносова. Вона подякувала студентам і колегам-викладачам, які активно сприяють вивченню та популяризації болгарської мови і культури.

Викладач музики Діян Деміров, який вже третій рік співпрацює з викладачами-болгаристами Світланою Корнієнко та Оксаною Червенко, привітав усіх присутніх і закликав бажаючих вивчати болгарські пісні, активно приєднуватися до роботи центру та товариства. Кирил Бельов, хореограф, відряджений, як і пан Деміров, МОН Республіки Болгарії, після привітання висловив готовність навчати наших студентів болгарським танцям.

Натомість свої вміння і обізнаність з болгарської культури продемонстрували і наші студенти. Болгарський танок представили Ганна Натха, Катерина Усольцева, Тетяна Гагара, Дар’я Кондратьєва. Пісню ”Облаче ли бяло” виконала третьокурсниця Яна Коваленко.

Свято було цікавим і захоплюючим, а також корисним, бо наприкінці культурної програми було заплановано розклад музичних і танцювальних занять із викладачами, що приїхали з Республіки Болгарії.

Світлана Корнієнко, кандидат філологічних наук, доцент

Світлини з архіву кафедри української мови та славістики

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print