Свято вишиванки – свято традицій

16 травня 2024 року в Бердянському державному педагогічному університеті відбулося традиційне Свято вишиванки, приурочене 75-річчю з дня народження українського композитора, співака, музиканта, патріота Володимира Івасюка.

Стіни Запорізького академічного театру молоді об’єднали викладачів і студентів БДПУ, співробітників Бердянської районної державної адміністрації та відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради. Із привітанням виступили Володимир Сенченко, ректор Ігор Богданов та Тетяна Фурманова. Ігор Тимофійович у своєму слові зазначив, що наш університет відзначає це свято з 2008 року і попри війну ми продовжуємо поширювати культуру і традиції нашого народу: «Сьогодні ми із задоволенням одягаємо вишиванку як код нашої нації, як ідентифікацію приналежності до громадянства України. Ми – незламні!».

Ведучі заходу, здобувачка факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Антоненко Анастасія і здобувач факультету філології та соціальних комунікацій Михайло Алтинбаєв, розповіли присутнім про особистість Володимира Івасюка, його незламність і нескореність, любов до української природи і українського слова.

Музично-хореографічні номери підготували викладачі кафедри теорії та методики викладання мистецьких дисциплін, завідувачка – Віра Бурназова. Зокрема пролунали пісні «Балада про мальви» і «Червона рута» у виконанні Багріна Антона, «Тільки раз цвіте любов» і «Я піду в далекі гори» від Пивоварова Сергія, інструментальні композиції «Залишені квіти» від Галини Гайнетдінової та Ігоря Денеги і попурі від Майї Філон в дуеті з Ігорем Кірілюсом, а також хореографічна композиція «Капелюх» від школи бального танцю Freedom Dance (керівник – наш викладач Олександр Ткаченко). Родзинкою заходу був флешмоб від студентів, який підготувала з ними Наталя Кривунь, а також відеоролик як альтернативне прочитання творчості Володимира Івасюка сьогодні «Старенький трамвай» (режисер і постановка – Юлія Тараненко). Цікавими були невеличкі інсценізації від здобувачів ФФСК та ФФМКТО Єгора Бурилкова та Владислава Неділька.

Українська естрадна музика, тепла затишна атмосфера, коло незламних земляків і однодумців – усе це ще більше єднає і підтримує нашу університетську родину. Продовжуємо традиції, наближуємо нашу Перемогу, плекаємо цінності!

За матеріалами відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print