Свято наблизилось й до Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ

10 грудня ц. р. з ініціативи студентської ради Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ відбувся майстер-клас із виготовлення ялинкових прикрас. Проводила заняття та подарувала всім новорічний настрій голова волонтерського сектору студентської ради ІФСК БДПУ Наталя Гречко. Студенти й викладачі мали можливість виготовити власноруч іграшки. За півтори години цікавого та корисного заняття умільці виготовили близько двох десятків прикрас – ялинок, цукерок, оленів та зірочок.

IMG_5885  IMG_5897 IMG_5901 IMG_5889

Цей майстер-клас мав благодійний характер, бо виготовлені іграшки студентська рада подарує дітям Центру соціальної допомоги та реабілітації інвалідів «Турбота» до Дня Святого Миколая.

IMG_5857 IMG_5859 IMG_5866 IMG_5872

У той час, коли студенти й викладачі виготовляли подарунки для дітей, до аудиторії завітала Снігуронька та запросила всіх на відкриття ялинки інституту, біля якої відбувся маленький концерт. Снігуронька та Сніжинка побажали всім добра в новому році та провели конкурси, а право повісити першу іграшку надали директорові Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ Аллі Сердюк.

IMG_5885 IMG_5893

Дякуємо Студентській раді за ініціативу в проведенні подібних заходів та директорату за постійну допомогу й підтримку студентів.

Ірина Дєдушева,
голова інформаційного сектору
студентської ради ІФСК БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print