СВЯТО РОЗУМНИХ І ТАЛАНОВИТИХ

Цікава, довгождана подія зібрала студентів та викладачів у святковій залі Бердянського державного педагогічного університету, де 23 жовтня пройшла урочиста церемонія вшанування та нагородження найрозумнішої, найталановитішої, найзавзятішої молоді не тільки університету, а й Бердянська –  «СТУДЕНТ РОКУ 2012»!!!

Номінантами на звання «Староста року» цьогоріч були: Наталя Буриліна – студентка 6 курсу соціально-гуманітарного факультету, Наталя Малюга – студентка 5 курсу  Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, Володимир Жаров – студент 3 курсу факультету економіки та управління, Тетяна Безштанько –  студентка 3 курсу   Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, і в чесній боротьбі звання виборола Наталя Буриліна.

Валерія  Самсонова – студентка 4 курсу, голова волонтерського загону та тренер школи волонтерів Інституту соціально- педагогічної та корекційної освіти, учасниця акцій "Молодь проти СНІДу", "Серце до серця", "Тиждень здорового способу життя"; проводила тренінги проти насильства, алкоголізму, наркоманії  в школах та коледжах, брала участь у акціях для дітей з інтернатів "Діди морози-волонтери" та "Святий Миколай – дітям"… І цілком закономірно, що саме вона виборола високе звання – «Волонтер року».

В номінації "Журналіст року" з-поміж студентів Інституту Філології та соціальних комунікацій нагороду отримала Христина Корінець – студентка 2 курсу, студкореспондент інформаційного відділу гуртожитку Бердянського державного педагогічного університету, заступник голови інформаційного відділу студентської ради, кореспондент газети «Університетське слово», «Бердянск деловой».

Звання «Профспілковий діяч року» виборола Ольга Заблодська – студентка 6 курсу, голова профбюро Інституту соціально педагогічної та корекційної освіти, голова комісії громадського контролю пунктів харчування, стипендіат Запорізької облдержадміністрації, учасниця всеукраїнських благодійних акцій "Серце до серця", "Я проти насилля".

«Спортсменом року» стала Ганна Терещенко – студентка 3 курсу факультету фізичного виховання, майстер спорту України міжнародного класу з ушу, переможниця чемпіонату світу в Сінгапурі у 2010 році, переможниця чемпіонату Європи у Талліні у 2011 році.

За звання «Суспільний діяч року» боролись Ксенія Тільчарова – студентка 6 курсу соціально-гуманітарного факультету, депутат Бердянської обласної молодіжної ради з 2010 року, депутат Запорізької обласної молодіжної ради з 2012 року, організатор щорічних дебатів між студентами Бердянського державного педагогічного університету; Ольга Щербина – студентка 3 курсу соціально-гуманітарного факультету, голова сектору зовнішніх відносин Молодіжної ради при виконавчому комітеті Бердянської міської ради, член комітету молоді Бердянська, учасниця багатьох благодійних акцій, а нагороду отримав Артур Галиця – студент 7 курсу, голова профбюро Інституту фізико-математичної та технологічної освіти, учасник форумів та конференцій, організованих Асоціацією правозахисних студентів України.

Кращою в номінації «Артист року» стала Ганна Вєрєнько – студентка 6 курсу, учасниця 12 Міжнародного фестивалю слов’янської фортепіанної музики, лауреат 1 премії ІІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу "Алуштинские россыпи", учасниця Днів польської культури в Бердянську.

За звання «Вчений року» змагалася найкращі студенти БДПУ –  майбутні кандидати та доктори наук,доценти та професори, автори монографій та підручників… Цю високу нагороду отримала  Юлія Сиса – студентка 5 курсу Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, член вченої ради університету. Юлія посіла 1 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2012 році, 2 місце на Днях науки Таганрозі.

Редактор газети «Університетське Слово», регіональний директор американського Фонду імені К. Ковшевич Степан Герилів відзначив чотирнадцятьох кращих з кращих, які в цьому навчальному році вибороли право стати Стипендіатами Фонду і вручив кожному з них іменні Сертифікати.

Гостей свята радували своїми талантами артисти ансамблю естрадного танцю «МарЛен» (керівник – доцент Олена Мартиненко), університетські співаки та музиканти…

…Наступає хвилююча мить, якої всі так довго чекали – залишилась одна, але найголовніша номінація – «Студент року 2012». Університетське журі обрало найкращого, найрозумнішого, найталановитішого студента  Бердянського державного педагогічного університету. Для нагородження було запрошено голову бюджетного комітету Верховної Ради України Валерія Баранова та першого проректора БДПУ Володимира Федорика, які під бурхливі аплодисменти оголосили, що цього високого звання нинішнього року заслужено удостоєна студентка 4-го курсу Інституту філології та соціальних комунікацій Вікторія Лутчак, якій вручили відповідні відзнаки та цінні подарунки. А Вікторія, подарувала присутнім чудову українську пісню…

Привітавши Вікторію з перемогою, ми попросили її відповісти на декілька запитань:

– Чи очікувала, що саме ти здобудеш цю перемогу?

– Для мене це була повна несподіванка. Дуже приємно, що всі старання протягом 4 років були оцінені. Це недоспані ночі, хвилюючі моменти очікування, а в кінці цього перемога, яка дуже багато для мене значить.

– Які відчуття були коли проголосили твоє ім’я?

– Словами всі емоції не передати. В цей момент ніби всі роки мого навчання в Бердянському державному педагогічному університеті пробігли перед очима. Де були, як тривога так і радість.

– Які в тебе подальші плани?

– Моє кредо в житті – «Дорогу здолає той, хто не зупиняється». Кожна перемога, додає мені впевненості в своїх силах і в справі, яку я люблю. Стає поштовхом до нових досягнень. Планів дуже багато і я буду докладати ще більших зусиль для їх реалізації.

– Кому ти би хотіла висловити подяку?

– Я дуже вдячна своїм викладачам за хороші знання та підтримку, Степану Гериліву – головному редактору «Університетського слова» та регіональному директору американського фонду ім. К. Ковшевич за допомогу, добре слово й чуйну пораду, до котрого я завжди прислухаюсь і думка якого для мене дуже важлива. А також директору Фонду ім. К. Ковшевич пані Христині Дурбак за надання гранту на навчання вже третій рік поспіль, який багато значить для мене і моєї сім’ї. Щирі слова вдячності висловлюю завідуючу кафедри соціальних комунікацій Юлії Мельниковій, директору Інституту філології та соціальних комунікацій Ользі Харлан, провідному фахівцю з виховної роботи Анетті Омельченко, заступнику директора з виховної роботи Вікторії Коркішко, керівнику народно-фольклорного ансамблю «Хуртовина» Інні Пащенко та, звичайно, ректору БДПУ Вікторії Зарві, без підтримки та уваги яких всього цього не було б. А також мені дуже приємно, що завжди нашу молодь підтримує народний депутат України, голова бюджетної комітету Верховної ради України Валерій Баранов. Спасибі їм усім велике!   

– Що би ти побажала студентам, аби вони досягали ось таких  звершень?

– Ніколи не втрачати віри в себе, не зупинятись, якщо у вас щось не виходить, не засмучуватись – се ще попереду. Послідовно, наполегливо досягайте поставленої мети, і у вас обов’язково все  вийде!

Христина Єрофеєва,

Юлія Барно,

кореспонденти «УС»

На світлинах: так виглядало вшанування найталановитіших та найрозумніших студентів БДПУ нинішнього року

Світлини з архіву Студентського клубу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print