Так дебютували першокурсники факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

Традиційний «Дебют першокурсника» на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв цього року відбувався в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з пандемією короновірусної інфекції. Під час майже щоденних репетицій студенти не лише демонстрували свої таланти, а і, як правило, згуртовувалися навколо однієї ідеї.

Розуміючи, що першокурсникам хочеться презентувати себе всьому факультету, з перших днів їхнього перебування в університеті куратори (ст. викл. Крістіна Петрик, ас. Вікторія Федорик, доц. Вікторія Григор’єва, викл. Юлія Павленко) спрямовували їх на створення роликів про академгрупу. Авторкою та натхненницею нинішнього дебюту, як і кількох років поспіль, є старша викладачка кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін Юлія Тараненко.

Студенти вільно обирали форму для презентації групи, обмежилися тим, що це має бути відеоролик, у якому розкриваються таланти кожного. Наші першокурсники продемонстрували креативність, винахідливість, уміння працювати в команді, медіаграмотність, оскільки самостійно не лише створювали, а й монтували свою відеопрезентацію.

Магістрантка факультету Юлія Ярошенко, переможниця конкурсу «Студент року-2020», надзвичайно талановита й відповідальна, досить творчо підійшла до монтажу Дебюту першокурсника ФППОМ загалом.

Вітаючи сьогодні нашу славну молодь з Днем студента, хочемо побажати їм щодня проявляти свої таланти, незважаючи на жодні життєві обставини, постійно йти до своєї мети, орієнтуватися в нових умовах, ризикуючи, досягати вершин майстерності!

З повагою колектив

факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print