Продовжуємо вітати найкращих студентів

Нещодавно в нашому університеті відбувся традиційний конкурс «Студент року», на якому були обрані найкращі студенти у десяти номінаціях.

Цього року 42 студенти взяли участь в конкурсі і ми хочемо розказати про кожного з них.

За звання «Студент – лідер студентського самоврядування року 2020» змагалися три учасники: Влада БОЛОТОВА (ФППОМ), Ярослав ГОРБАЛЬ (ГЕФ), Аріна КАЛІНІНА (ФДССО), які вже багато років є активними учасниками студентської ради своїх факультетів та студентської ради університету.

У номінації «Студент суспільний діяч року 2020» випробовували себе ВадимВАРЕНИК (ГЕФ), Наталя РИБНІКОВА (ФДССО) та Дарина СКУРАТОВСЬКА (ФФСК) – учасники всеукраїнських, міжнародних, регіональних та місцевих заходів: проєктів, форумів, нарад. Їх досвід активно впроваджувався в освітньому просторі університету та міста.

Багато номінантів претендували на звання «Студент – артист року 2020», що і не дивно, адже кожен номінант неодноразово виступав на сцені рідного університету. Це Владислав БАЗАРЯ (ГЕФ), Олександр ЕВІН (ФППОМ), Микита КІРОВ (ГЕФ), Яна КОВАЛЕНКО (ФФСК), Катерина САМСОНОВА (ФДССО), Юлія ЯРОШЕНКО (ФППОМ).

«Студент – вчений року 2020» – ця номінація особлива, і кожен, хто представлений у ній, має багато дипломів та нагород, публікацій, наукових робіт, є переможцем всеукраїнських та міжнародних конкурсів та олімпіад. Едуард БОЖКО (ГЕФ), Юлія КАПУСТЄНКО (ГЕФ), Олександра КОРВЕГІНА (ФФКСЗЛ), Дар’я СЛАСТЬОНОВА (ФФСК), Марина СТЕЛЬМАХ (ФППОМ), Володимир ТАТАРІН (ФФСК), Віта ТИХЕНЬКА (ФДССО) змагалися за звання студента-вченого.

«Студент – спортсмен року 2020».Вони люди, які знають смак перемоги та розпач поразки, які є зразком тіла та духу. Номіновані в цьому році Юлія САМОЙЛЕНКО (ФФКСЗЛ) та Олександр ТАБУРЕТКІН (ГЕФ).

А ці студенти навчаються на факультеті філології та соціальних комунікацій. У майбутньому – професіонали своєї справи, а поки – номінанти на звання «Студент – журналіст року 2020» Тетяна ВОЛКАНОВА, Софія НІКІТІНА та Дарина ТЕСТОВА.

«Студент – волонтер року 2020». Претенденти на звання –люди, що готові віддати свій ресурс часу та здоров’я заради потреб інших, на них тримається життя, і це –Дар’я КУНЬО (ФППОМ), Анастасія СЕРДЮЧЕНКО (ФДССО) та Крістіна УЛІТІНА (ФДССО).

Флагмани патріотизму, мужності, альтруїзму, люди честі та слова – це Маргарита БУГАСОВА (ГЕФ), Владислава ПРОЦЕНКО (ГЕФ) та Максим ШЕНДЛЕР (ФДССО), які боролися за звання «Студент – патріот року 2020»

У категорії «Студент – староста року 2020» змагалися лідери по життю і не тільки. Студенти, що можуть повести за собою, володіють навичками комунікації, менеджери майбутнього – це наші старости Ольга БАРИШНІКОВА (ФФКСЛ), Поліна ВАЛІЄВА (ФППОМ), Яна ВЛАСЕНКО (ФДССО), Юлія ДІК (ФФМКТО), Ганна ЗАІКА (ГЕФ), Аліна НЕСТЕРЕНКО (ГЕФ), Марія ПРОНЬКА (ФФСК), Єлизавета ЧОРНА (ФППОМ).

«Студентська сім’я року 2020» – номінанти, які закохалися в стінах університету та встигли створити справжню студентську сім ю: Андрій та Владислава КАРПЕНКИ (ГЕФ), Данило та Єлизавета МАЦУХОВИ (ФФКСЗЛ).

Ми пишаємось кожним з Вас і бажаємо натхнення та нових перемог!

Всі номінанти будуть нагородженні грамотами та подяками ректора БДПУ, цінними подарунками від деканатів факультетів та профспілкової організації нашого університету.

Дарина Литвиченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print