Так приємно дарувати комусь свято…

З нетерпінням я чекаю –

Нині свято Миколая:

Як надворі стане темно,

Він приходить потаємно.

…Ось і настала така очікувана пора передноворічних та новорічних свят, подарунків, цукерок і теплих вітальних слів. До Дня Святого Миколая «первачкам» з Бердянської загальноосвітньої школи-інтернату (директор – Галина Мечова) Інститут філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету підготував справжнє свято. Викладачі та студенти не тільки дарували солодощі, книги, іграшки, але й розважали, звеселяли дітлахів. Цю благодійну акцію запропонувала доцент кафедри соціальних комунікацій Людмила Кондакова, її активно підтримали не тільки студенти-журналісти, а й завідувач кафедри Юлія Мельнікова, старший викладач Анастасія Носко.

Студенти читали вірші, вітали малечу, спілкувались… Але основним персонажем став, звісно ж, Святий Миколай, роль якого зіграв головний редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів, який подарував дітям ще й блакитно-жовті шарфи від Фонду «Карітас-Київ», які недавно надійшли до університетської Благодійної Скрині «ДоброДій». Старшокурсники, «помічники Миколая», згодом нагородили фруктами та іграшками всіх діточок. Викладачі подарували настільні ігри та м’які іграшки. Активістка Дар’я Калюжна підготувала для малечі цікаві ігри: дітвора вчилася зігріватись у холодну погоду, шуміла, аплодувала, тупцяла та голосно кричала. Навіть дорослих запросили пограти в «Слон, пальма, тостер». В дітей горіли очі, не сходили посмішки з облич – так приємно дарувати комусь свято (див. світлини)!

Заступник директора провела студентам екскурсію навчальними аудиторіями. Добре, коли діти отримують знання в належних умовах: кабінети з партами-мольбертами для зручності письма, магнітофонами, іграшками. А на перервах вчителі вмикають телевізор з повчальними передачами. Старші дітки мають змогу відвідувати комп’ютерні класи.

Кафедра соціальних комунікацій БДПУ зробила все, щоб дітки не почували себе покинутими в такий теплий день сімейного свята. Зворушливий затишок та приємний настрій мали маленькі Миколайчики весь день, а може й більше…

Дар’я Калюжна,

студентка-журналістка Інституту ФСК БДПУ

Світлини Єлизавети Проц та Володимира Гребенюка,

студентів-журналістів БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print