Завітали з казкою

Фоторепортаж

З ініціативи студентської ради Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ студенти підготували святкову казку для діток 1-4 класів Бердянської школи-інтернату.

На сцену до школярів вийшли два ангели – посланці Святого Миколая, гноми – помічники Миколая, які танцювали разом із дітьми, веселились та цікавились їхнім настроєм. Згодом вийшов сам Миколай, якого діти зустріли оваціями; він провів цікаві конкурси. Раптом на свято завітала Баба-Яга з розбійниками, що намагалися зіпсувати свято, навіть ангелів взяли в заручники і пообіцяли їх відпустити, якщо діти відгадають загадки. Діти справились з цим завданням, а на останок Миколай розповідав про добро та показував із своїми помічниками як посміхатись, по-товариськи обійматись. Всі дітки отримали іграшки та солодкі призи.

Максим Тюхта,

студент БДПУ

Фото Світлани Стрілецької,

студентки БДПУ


…І ще одна казка

Стало доброю традицією для студентів факультету економіки та управління БДПУ вітати діток зі школи-інтернату зі святом Святого Миколая. Кожного року напередодні цього чудового свята студентський деканат готує святкову програму: студенти пишуть сценарій, збираються на репетиції костюмованої вистави, збирають кошти на подарунки. Цього року казкові герої завітали до учнів 1-4 класів школи-інтернату ще 17-го грудня. Вони не обмежились тільки тим, що привезли дітлахам новорічні подарунки – настільні ігри для кожного класу та солодощі. Різноманітні забави, веселі естафети, спілкування з Дідом Морозом та Снігуронькою, – все це запам’ятається малечі надовго (див. світлини). Найбільша радість для них – це спілкування – невимушене, щире, від усього серця. Дивлячись на щасливі обличчя дітей, розумієш, як гарно дарувати іншим радість, особливо тим, кому її так бракує в повсякденному житті. Це ж так просто, на це не потрібно багато грошей та часу.

Я дуже пишаюсь своїми небайдужими студентами, які, незважаючи на свою зайнятість (триває ж сесія!), за власною ініціативою за власні кошти, з задоволенням дарують дітям передноворічну казку.

Ірина Нагай,

заступник декана факультету управління БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print