Україністика в Польщі

На початку грудня у Варшавському університеті пройшла визначна подія – святкування 60-річчя кафедри україністики. Заснована ще в 1953 році, вона є найстарішою в Європі (за межами України). Кафедра проводить дослідження в галузі української літератури, культури, історії та мови.

У рамках свята була проведена конференція «Україністика: традиції та сучасність», в якій взяла участь директор Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ Ольга Харлан. Науковців з України та Польщі привітали Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Маркіян Мальський, декан факультету прикладної лінгвістики ВУ Кшиштоф Гейовський, завідувач кафедри україністики Ірена Митнік. Нові ідеї та задуми постали завдяки спілкуванню мовознавців, літературознавців, культурологів, журналістів з Києва, Львова, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Черкас, Полтави, Кривого Рогу, Бердянська.

x9847d149

Досягнуто домовленостей щодо підписання угоди між Інститутом філології та соціальних комунікацій БДПУ та кафедрою україністики Варшавського університету.

«Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print