Цікаво, весело, з розмахом

пройшов цьогорічний, вже традиційний,
«Логопедичний тиждень»
в Інституті соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ.

Чому святкували цілий тиждень? Тому що ми любимо Логопедію, й наше професійне свято Було! Свято є! Свято буде!

Незважаючи на свою значущість, нашій спеціальності на диво мало приділяється уваги в засобах масової інформації, а про нас, її представників, складають справжнісінькі міфи та анекдоти, та це не дивно, оскільки логопеди – це ті, хто допомагає долати порушення мовлення, його тембру, темпу, недорозвинення, порушення голосу та його відсутність. Якщо говорити про професійні навички, то ми можемо працювати як з дітьми, так і з дорослими, які мають особливі проблеми – порушення звуковимови, труднощі членороздільного мовлення, порушення письма й цей перелік можна продовжувати. Логопеди працюють в загальноосвітніх та спеціальних дошкільних закладах, школах, поліклініках, відкривають свою приватну практику, але всіх об'єднує одна спільна мета – ми всі без винятку прагнемо допомогти людям.

Упродовж тижня зі студентами 3-4 курсів ІППОМ та ІФСК працював волонтерський загін «Вимовляємо правильно» з метою профілактики мовленнєвих порушень та розповсюдження логопедичних знань серед студентства.

А на нашому святі, біля кафедри прикладної психології та логопедії, всі охочі співали й танцювали, а ще атакували скоромовками, дивували кмітливістю, вигадували афоризми, розпочали знайомство з історією логопедії в персоналіях, переглядали виставку творчих робіт вихованців центру «Кольорові долоньки» та альтернативних засобів спілкування «Комунікації для всіх», обговорили неперевершений фільм «Темпл Грандін», а також багато-багато іншого.

Цікаво, креативно, весело та красиво! Хороша емоційна кульмінація – сценічна спроба «Логопатушка», організована силами студентів 204 групи та створення «Карти мрії» студентами нашої спеціальності. Так тримати, логопеди!

Ганна Лопатіна,

кандидат педагогічних наук,
старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії

Фото Анастасової Наталії,

асистента кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print