«Театральна палітра» в музеї

   Учора, 25 квітня, в Художньому музеї імені І. І. Бродського відбувся  VI студентський фестиваль «Театральна палітра», який підготували студенти  спеціальності «Дошкільна освіта» ФДССО БДПУ під керівництвом Лілії Макаренко.
    Фестиваль проводиться вже не перший рік, і цьогоріч  шанувальники театрального мистецтва мали змогу  познайомитися з «Театрами різних народів світу». Під час Фестивалю глядачі були, як мандрівники, що поринули в театральну атмосферу Японії, Ізраїлю, Китаю, В’єтнаму, Індії, Америки та інш.

   Цей захід був наповнений національними танцями, піснями  та звичайно, дуже хочеться відмітити театральні постановки студентів, в яких використовувались дуже яскраві образи, які і переносили глядачів у певну країну.

   Організатори цього заходу вміло продемонстрували свої таланти та змогли перенести глядачів до театрального мистецтва інших країн. Творці незабутнього свята заслужено отримали  «солодкі призи» від профкому БДПУ і велику подяку, бурхливі оплески від  кожного, хто завітав цього дня.

BiRM39IDmdA DQCtO1_AnXs

k1s56dwT8WY kCskHk0v0y0  

pGfJ12IbEx8 

zdm_FzxBloA PMt5iubD8CM 

pnltg-bZ_9U q83MTOfHkz8 

YmsEGNnCm10 LeYvWdRd410

Валентина Ектова,
студентка–журналістка БДПУ

Світлини Сабіни Ісмаілової


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print