Тімбілдинг у БДПУ

 

Успіх будь-якого підприємства  залежить від згуртованості його колективу, мотивації кожного його члену. Виходячи з цього, будь-яка групова робота буде ефективною за умови присутності командного духу та спільної мети. Саме це завдання сьогодні вирішували студенти 1 курсу спеціальності 053 Психологія разом з волонтерами навчальної психолого-консультативної лабораторії.

Відомий раніше тренінг з командоутворення, який успішно проводився під керівництвом доцента  Наталі Жук, й цього року не припинив своє існування. Навпаки, завідувачем навчальної психолого-консультативної лабораторії Мариною Богдан тренінг було модифіковано та доповнено новими вправами, а завдяки ініціативі куратора першокурсників Олени Колпакчи, для студентів-психологів було проведено трьохгодинне заняття з тімбілдингу, яке передбачало виконання студентами ряду завдань, вирішити які самостійно неможливо. Метою такої роботи було створення моделі ефективної команди, згуртування членів групи, формування довірливих відносин між ними, посилення їх командного духу, прийняття особливостей один одного, розкриття особистого потенціалу кожного та розвиток лідерських якостей.

Швидке та якісне проходження учасниками запропонованих випробувань довело, що вже в середині заняття вони були не окремими ланками ланцюга, а одним цілим. Вони стали командою, готовою йти вперед.

Вітаємо їх з цією подією й пропонуємо усім бажаючим взяти участь в подібному тренінгу!

За детальною інформацією звертайтеся до навчальної психолого-консультативної лабораторії кафедри психології (5Б 111).

 

 

_MG_2528 IMG_2548

IMG_2571 IMG_2738

IMG_2653 IMG_2698

 IMG_2814

Марина Богдан,

завідувач навчальної психолого-

консультативної лабораторії кафедри психології

Світлини Ярослави Сокол,

студентки 3 курсу спеціальності 053 Психологія

факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

 

Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print