Тріумф університетських програмістів

  Із 10 по 12 жовтня на базі Одеської академії харчової промисловості проходив третій етап Всеукраїнської олімпіади з програмування, другий дивізіон. Вперше за всю історію БДПУ до фіналу прорвалися дві команди нашого університету: BSPU_Code_junkies і BSPU_RuntimeException (тренери команд – Сосницький А. В. та Лаврик В. В).

  BSPU_Code_junkies – досвідчена команда, в яку входять магістранти Євген Заволока і Дмитро Венецкий і які вже не перший рік виступають як в Української ліги з програмування, так і світової. Третім у команді заявлено Владислава Мяснянкіна – студента  третього курсу. Після запеклої боротьби серед 64 кращих команд України в фіналі хлопцям вдалося вирвати друге місце – в другому дивізіоні. Педагогічні ВНЗ на турнірі були представлені шістьма командами, і традиційно, команда BSPU_Code_junkies посіла перше місце серед них. Правда, серед двох дивізіонів серед педагогічних вишів ми – другі. Але і це теж відмінний результат.

  Команда BSPU_RuntimeException показала не настільки хороші результати. Але це не дивно, адже команда досить молода. Капітан команди Марк Буркут – тудент третього курсу, найдосвідченіший з них. Решта членів команди Андрій Саліонов – студент другого курсу,  а Вілерій Паценталюк – першокурсник… Хоча потрапити в фінал такого змагання вже велике досягнення. Серед педагогічних вишів команда зайняла 4 місце, а команд Другого дивізіону – 14 позицію в списку.
  Взагалі сезон з програмування для нашого університету пройшов вдало. Хлопці – молодці, будемо чекати від них нових перемог уже в наступному році.
  Окремо варто подякувати декану факультету ФМКТО, професору  Вікторії Жигірь за надання допомоги для поїздці команд на фінальні змагання.

111111110002 111111110001

Володимир Лаврик,
асистент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print