«Традиційний тиждень психології у нетрадиційному форматі»

Під час дистанційного навчання у студентів БДПУ з’явилася можливість використовувати час з неабиякою користю. А у викладачів кафедри психології  – зробити матеріал для вивчення сучасним та діджиталізованим. Гарною нагодою для цього стало професійне свято «лікарів людських душ» – Всеукраїнський День психолога, що відмічався 23 квітня.

Традиційний тиждень психології у Бердянському державному педагогічному університеті, приурочений до Дня психолога,  вперше пройшов у режимі онлайн. Та можна сказати впевнено – це тільки на користь! Новий формат став гарною можливістю для здобувачів вищої освіти усіх курсів спеціальності 053 Психологія взяти участь у інтерактивних заходах, а також приєднати студентів-випускників та інших бажаючих пізнати різні межі психологічної науки.

Викладачі кафедри психології підготували для учасників багато цікавих заходів. Розпочали з конкурсу есе на тему «Ціна часу». Протягом тижня на електронну адресу кафедри надходили есе, що надсилали активні й креативні здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія, після чого, наприкінці тижня, було визначено найкращий твір. Переможцем стала студентка 3 курсу Клішко Юлія. Вітаємо її!

Хедлайнерами тижня психології стали психологічні онлайн-квести! Такий формат привабив не лише студентів, а й людей, що цікавляться психологією. Квест містив у собі завдання, відповівши на які, учасники мали змогу отримати ключ-код, щоб вийти з онлайн квест-кімнати! Було дійсно захопливо й пізнавально!

Найбільш активні й люблячі психологію студенти, долучилися до онлайн майстер-класів «Сила позитивного мислення» із Вікторією Федорик та «У пошуках чарівної палички» із Мариною Радіоновою. Такий формат майстер-класів дав змогу ведучим розширити межі своєї викладацької майстерності, а усім присутнім краще пізнати себе та відточити практичні навички, не виходячи з дому.

Не один рік на діджитал просторах є популярними челенджі. Ми йдемо в ногу з часом, а тому один з таких із назвою #даруйемоцію був проведений на сторінці кафедри психології у Instagram та Facebook. Радіємо, що до челенджу приєдналися і випускники спеціальності 053 Психологія.

Бонусом для саморозвитку учасників тижня психології стала “Скарбничка психолога” – добірка корисних платформ із книгами, вебінарами, курсами та відео з психології. За допомогою них студенти матимуть змогу брати участь у незалежному навчанні, що є однією із головних складових психологічної самоосвіти.

Як будь-яке свято, День психолога не минув без привітань. Здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія змонтували відео-привітання, побажавши викладачам кафедри психології нових досягнень у професійній діяльності, позитивних емоцій та студентів, які завжди будуть тішити своїми успіхами у навчанні. У свою чергу, викладачі кафедри привітали студентів, зробивши фото-колаж із побажаннями. Майже всі проявили креативність – адже це одна із головних здібностей професійного психолога, чи не так?

Підсумувавши, можна сказати, що свято психології вдалося, незважаючи на ситуацію, що спонукала зробити його онлайн. Як результат – тиждень психології у БДПУ вийшов цікавим, інтерактивним та сучасним. Отже, на цьому кафедра психології не зупиняється. До нових зустрічей онлайн!

Кафедра психології Бердянського державного педагогічного університету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print