Тріумф наших програмістів

   21 квітня в Запорізькому національному технічному університеті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (відбіркової олімпіади командної студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС), в якому взяли участь дві команди БДПУ (тренери – Сосницький О. В. і Лаврік В. В.) і команда СШ 16 (тренер – Дубінін А.О.). Змагання проходили одночасно за єдиною системою через спеціальні об’єднувальні інтернет-сервери  в Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях та в АР Крим.

У виключно напруженій 5-ти годинній високоінтелектуальній боротьбі перша команда БДПУ у складі студентів кафедри комп’ютерних технологій Заволоки Євгена, Венецького Дмитра і Меснянкіна Влада і збірна учнів СШ 16 у складі Захарова Микити, Караваєва Кирила і Паценталюка Валерія продемонстрували високий рівень підготовки і несподівано для всіх випередили всі 49 команд Запорізької області в своїх категоріях (вищих навчальних закладів і загальноосвітніх шкіл, відповідно), стали чемпіонами області. Друга команда БДПУ у складі Буркута Марка, Саліонова Андрія і Карташова Пилипа зайняла 14 місце, що також є високим і вселяє надії в майбутніх успіхаУ.

В загальному заліку по півдні України ці команди зайняли відповідно 10, 14 та 41 престижні місця в єдиному заліку серед 125 команд південної групи областей, що виводить їх на високий національний рівень. Другий тур відбудеться в жовтні за вихід в фінал першості України і міжнародні змагання. Зважаючи на хронічний брак фахівців в цій галузі, хлопці вже зараз отримують пропозиції працювати в закордонних комп’ютерних фірмах.

Перемога бердянських програмістів над усіма командами вишів області, незважаючи на жорстку конкуренцію, вказує на можливість реальної підготовки спеціалістів з інформатики і комп’ютерних технологій найвищого рівня в нашому місті, якщо об’єднати зусилля університету і загальноосвітніх навчальних закладів, привернути особливу увагу здібним учням і запровадити світові стандарти навчання, що зараз здійснюється на факультеті фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти. Якби для підготовки були залучені також і коледжі нашого міста, бердянці могли б успішно поборотися і в цій номінації.

1 2

3

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами факультету)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print