Три Дипломи, два Атестати та медаль

Найперше сьогодні, 2-го червня, в. о. ректора БДПУ Володимир Федорик на початку чергової щотижневої наради вручив аж три Дипломи Міністерства освіти і науки України та міського голови Олексія Бакая викладачеві кафедри хореографії Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ Наталії Авєтіс’янц як представникові відомого не тільки в нашому університеті народного танцювального корективу «МарЛен». Досягнувши високих вершин танцювального мистецтва, наші танцівники найактивніші учасники університетських та загальноміських концертів, фестивалів, квестів тощо. За це й нагороди.

Доктору філологічних наук, завідувачу кафедри української літератури та компаративістики Ользі Новик та доктору філологічних наук, завідувачу кафедри кафедра загального мовознавства та слов'янської філології Інституту філології та соціальних комунікацій Олені Колінько Володимир Федорик та проректор з наукової роботи БДПУ Ігор Богданов із привітаннями та квітами урочисто вручили Атестати про присвоєння вчених звань професора.

Завідувач кафедри менеджменту, доктор економічних наук, професор факультету економіки та управління БДПУ Марина Ґудзь від імені міської влади отримала з рук Володимира Михайловича медаль «За вагомий внесок у розвиток міста Бердянська». Окрім того, що Марина Вікторівна відмінний науковець, на її рахунку чимало надбань із сфери громадсько-волонтерської діяльності. Досить сказати, що пані Марина – Президент громадської організації Асоціація «Європейський шлях». Вона особисто реалізувала понад 30 міжнародних проектів у сфері муніципального управління, молодіжного підприємництва, соціальної політики…

«Університетське Слово»
Світлини Степана Гериліва


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print