Вітаємо колегу!

JulМинулої суботи, 30 травня, в Бердянську розпочав свою роботу XVII Всеукраїнський фестиваль журналістів «Азовське літо». Учасників форуму приймав санаторій "Арктика", що розташований на Бердянській косі. «Азовське літо» – це один з головних професійних заходів року, який проводить Національна спілка журналістів України. На фестиваль прибули представники друкованих та інтернет-видань, теле – й радіокомпаній Запорізької, Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської областей. У програмі фестивалю – круглі столи та дискусії на актуальні теми, зустрічі та майстер-класи від провідних журналістів. Одним із перших питань, яке обговорили колеги – це взаємодія влади та ЗМІ. Представники донецьких видань розповіли про ситуацію в їх регіоні та про роботу в умовах АТО.

Приємно й те, що під час відкриття фестивалю завідувачеві кафедри соціальних комунікацій ІФСК нашого університету, кандидату філологічних наук, доценту Юлії Мельніковій вручили Почесну грамоту секретаріату Національної спілки журналістів України. Нагорода – за підготовку журналістських кадрів для ЗМІ Бердянська та півдня Запорізької області та з нагоди Дня журналіста.

Вітаємо колегу, бажаючи успіхів у навчальному процесі, творчих пошуках, натхнення, щастя, здоров’я, здійснення нових задумів та удач, злагоди та достатку колективу кафедри й вашій родині!

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print