Велика радість малим дітям

пам’ятаючи, що 1 червня – Міжнародний день захисту дітей, студенти та викладачі кафедри хореографії Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ 29 травня влаштували дітям дошкільних закладів та початкових класів міста незабутнє свято.

1

Перетворивши сцену та головну актову залу університету в справжнє казкове дійство із забавними клоунами, з конкурсами, танцями та цукерочками, ведуча свята – старший викладач кафедри Тетяна Фурманова запрошувала кожного брати участь у святі… Бердянським дітлахам, які побували цього дня в БДПУ, надовго залишиться в пам’яті хореографічна казка «Альоша Попович та Тугарін Змій», яку створили під керівництвом доцента кафедри Олени Мартиненко студенти третього курсу.

Приємним подарунком для студентів та викладачів були не тільки теплі слова від дітлахів та їх наставників, а й скринька бажань, яку підготували вихованці дошкільної установи №3 «Ластівка».

Сподіваємось, що добра традиція дарувати дітям свято, яка існує на кафедрі хореографії вже десятий рік, буде існувати ще тривалий час, бо саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей, яким ми бажаємо щасливого дитинства й сяючих посмішок!

Олена Мартиненко,
к. пед. н., доцент,

завідувач кафедри хореографії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print