Цікава подорож у світ фінансів

4 березня 2020 року здобувачі першого та другого рівнів вищої освіти гуманітарно-економічного факультету спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали головний офіс «Ощадбанку», де ознайомилися із структурою та особливостями його діяльності.  

Організатори екскурсії – декан гуманітарно-економічного факультету к.і.н., доцент Тамара МАКАРЕНКО, викладачі кафедри економіки, підприємництва та фінансів – к.е.н., доцент Ганна КОСТЕНКО, к.е.н., доцент  Світлана ЖВАНЕНКО, представник Бердянського міськрайонного центру зайнятості – фахівець з питань зайнятості І категорії відділу активної підтримки безробітних – Галина КОПИЛОВА.

У ході екскурсії керуючий відділенням «Ощадбанку» Микола СЕРДЮКОВ та його заступник Тетяна КІРЮШЕНКОВА ознайомили здобувачів  першого та другого рівнів вищої освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з історією створення Ощадбанку, його організаційною структурою та конкурентною позицією на ринку банківських продуктів та послуг.

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» проходять виробничу практику в «Ощадбанку» та за результатами успішного завершення практики мають можливість працевлаштування в «Ощадбанку».

На сьогоднішній день в «Ощадбанку» проходить практику здобувачка вищої освіти 2 курсу Златьєва Валерія (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування») та успішно працюють здобувачки вищої освіти Панкова Катерина та Молозінова Анастасія, які навчаються на 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитися з основними операціями «Ощадбанку», новітніми послугами та продуктами у сфері корпоративного обслуговування клієнтів, соціальними програмами, інформацією про організацію безпеки у роботі банку в системі Інтернет-банкінг.

Присутні мали можливість побачити та відчути мікроклімат у відділі із обслуговування VIP-клієнтів банку, побачити роботу різних спеціалістів, а також задати низку питань щодо специфіки депозитного обслуговування, кредитування корпоративних клієнтів у «Ощадбанку».

Керівництво банку запросило здобувачів вищої освіти гуманітарно-економічного факультету стати професійною командою «Ощадбанку». Наголосили, що у банку постійно з’являються різноманітні вакансії, які можуть зацікавити як початківців, так і досвідчених спеціалістів у сфері фінансів.

Дякуємо керівництву та працівникам «Ощадбанку» за цікаву подорож у світ фінансів!

                                                                   За матеріалами кафедри економіки, підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print