Цікавий навчальний старт!!!

Після дистанційного навчання та літніх канікул студенти-хореографи з нетерпінням поспішали в рідні танцювальні зали, де на них чекав сюрприз!

У перший день навчання – майстер-клас!

Викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Юлія Тараненко і Наталя Кривунь запросили провідного тренера групових напрямів фітнес центру «Kotengym» Дар’ю Кравченко для проведення майстер-класу зі stretching для здобувачів вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта (Хореографія)».

Дар’я є стейкхолдером та одним із розробників освітньо-професійної програми «Середня освіта (Хореографія). Фітнес». Таке спілкування є дуже важливим як для здобувачів вищої освіти, викладачів, так і для представників роботодавців. Юлія Тараненко, як гарант зазначеної вище освітньо-професійної програми, завжди заохочує майстер-класи та сама безпосередньо бере в них участь. Окрім того, відвідування майстер-класів – це нагода поспілкуватися, поставити питання, обговорити недоліки й перспективи освітньої програми.

Здобувачі вищої освіти ІІ, ІІІ, ІV курсів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Хореографія).Фітнес», залишилися дуже задоволені як майстер-класом, так і спілкуванням з професіоналом у сфері фітнес-індустрії, випускницею-хореографом і просто чудовою людиною.

Старша викладачка Юлія ТАРАНЕНКО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print