Захищаючи свободу слова…

У сучасному світі правда втрачає свою першопочаткову потребу та значення. У часи постійних бізнесових війн та соціального непорозуміння досить важко, а іноді навіть небезпечно висловлювати власну думку, правдиво висвітлювати події. Часто бажання журналіста донести до аудиторії таку жадану правду призводило до невтішних наслідків. Через подібні ситуації 8 вересня визначається Міжнародний день солідарності журналістів, який пов’язують із днем страти відомого журналіста Юліуса Фучіка.

Студенти-журналісти 2Ж групи не змогли оминути дану тему та підготували презентацію про “Вбитих за правду”, у якій згадали журналістів, що постраждали від переслідування представниками влади та кримінальними авторитетами за свої гострі матеріали. Кожен присутній відчув атмосферу жалоби та гордості за героїв-журналістів, що ціною власного життя давали читачам змогу дізнатися таку важливу інформацію, захищали свободу слова.

По закінченню заходу, студенти віддали данину пам’яті загиблим журналістів хвилиною мовчання. Для нас, майбутніх медіафахівців, цей захід став своєрідним поштовхом до дій, висвітлення інформації, що має значення для сучасного суспільства, поштовхом для продовження справи своїх трагічно загиблих колег. “Це день, коли журналісти повинні показати свою згуртованість, свою відданість справі”, – зауважила завідувачка кафедри соціальних комунікацій Юлія Мельнікова.

Дарина Тестова, здобувачка першого (бакалаврського) рівня спеціальності Журналістика

Фото: Світлана Литовченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print