Творчість і професіоналізм – в одній людині

19–20 лютого 2022 р. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 екологічного профілю Запорізької міської ради гостинно відчинила двері учасникам ІІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій, в якому взяли участь 74 учні закладів загальної середньої освіти Запорізької області.

Під час урочистого відкриття до учасників звернулися з привітаннями та побажаннями успіхів і натхнення: проректорка з науково-методичної роботи

Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (КЗ «ЗОІППО») професорка Олена Варецька, голова журі – старший викладач кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій БДПУ Таїсія Черемісіна, старший викладач кафедри інформативної та технологічної освіти КЗ «ЗОІППО» Андрій Лукачевич.

Традиційно олімпіада проходила 2 дня за двома напрямами: технічна праця, обслуговуюча праця; проведено три тури: теоретичний, практичний, творчий (захист проєктів).

У межах проведення олімпіади для керівників команд та членів журі відбувся семінар «Творча діяльність вчителя в курсі «Технології» та трудового навчання».

Під час заходу Таїсія Черемісіна провела профорієнтаційну роботу з випускниками, батьками та вчителями трудового навчання шкіл області.

Уже 14 рік поспіль Таїсія Олександрівна очолює журі обласного етапу олімпіади. Цьогоріч нашу колежанку нагородили грамотою департаменту освіти і науки Запорізької обласної адміністрації за професіоналізм та плідну співпрацю.

За матеріалами кафедри професійної освіти,

трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print