У день Землі робимо добрі справи!

22 квітня відзначається Міжнародний День Землі. Події, які відбуваються в різних куточках планети, спонукають людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля. Досить часто, переймаючись побутовими та фінансовими проблемами, ми забуваємо про майбутнє природи.

Використання вторинної сировини макулатури – є одним із способів зберегти природу, зокрема дерева. Люди нищать дерева за хвилину, годину чи день, а ось зростають вони більше 30 років. Сьогодні вирубка лісів значно перевищує процес їх відновлення. 60 кг вторинної сировини рятують одне дерево. Не менш важливим є збір використаних батарейок, адже маленька, блискуча батарейка – це джерело колосальної небезпеки, як для людини, так і для навколишнього середовища в цілому. Використані батарейки містять: ртуть, свинець, кадмій, нікель, цинк, олово, магній. Ці токсичні метали, після руйнування корпусу безперешкодно потрапляють у ґрунтові води, отруюючи воду і грунт. Потім ці метали накопичуються в рослинах, а також в організмі людини і тварин.

2 4

Кожен із нас впливає на процеси, які відбуваються на планеті Земля. Вкрай важливо, щоб цей вплив був благотворним, а не руйнівним. Докладаючи невеликі зусилля, людина може досягти великих результатів.

З нагоди Дня Землі на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти підводили підсумки екологічної акції зі збору макулатури та використаних батарейок «Збережемо природу разом», яка тривала від початку навчального року. Організатором акції стала тренер Міжнародної програми «Освіта для сталого розвитку в дії», аспірант кафедри дошкільної освіти Юлія Семеняко. Студенти та викладачі протягом року активно приносили непотрібні зошити, книжки, журнали, газети і батарейки.

Спільними зусиллями небайдужих людей назбирали 500 кг макулатури та 3 кг батарейок.

Приєднуйтесь до нас!

3

Юлія Семеняко
аспірант кафедри дошкільної освіти
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print