У пошуках Синього Птаха: твоє щастя – вдома

17 грудня 2021 року в Бердянському державному педагогічному університеті відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. Яскрава ілюмінація – неодмінний атрибут зимових свят, що створює гарний настрій та додає чарівних емоцій. Уже на підході до головного корпусу відчувалась піднесена атмосфера – особлива магія сотні ліхтариків перетворила артобʼєкт «Дерево бажань» і весь історичний архітектурний комплекс БДПУ на справжнє диво, даруючи передчуття свята. А поважне новорічне дерево з мерехтінням та зимовими прикрасами, романтичний саксофон, зворушливі танцювальні і вокальні композиції створили радісний святковий настрій усередині університету.

Ідея святкового оживлення паркової зони співпала з концепцією свята – ідеєю французького символіста Моріса Метерлінка про одухотворення життя, пошук Синього Птаха як символу щастя і віднайдення справжніх людських цінностей. Головною думкою свята стала ідея про те, що за щастям не треба далеко ходити, бо воно поряд: у моральному ставленні до світу, в його пізнанні, спогадах про минуле і в цінуванні простих радощів життя.
У своєму виступі перед колегами ректор університету, професор Ігор Богданов зазначив:
– Новорічні дні – час підбивати підсумки, оцінювати, що вдалося, а що – ні, планувати майбутнє.
Для Бердянського державного педагогічного університету складний 2021 рік пройшов гідно і успішно: ми здійснили нормальний набір, особливо на бакалаврський рівень, суттєво навчилися організовувати освітній процес в умовах пандемії – майже увесь цей рік ми працювали із засобами дистанційного навчання, успішно пройшли всі акредитації освітніх програм, суттєво просунулись в науковій роботі, зокрема, це стосується надання наукових послуг, відкриваємо нові аудиторії, лабораторії, продовжуємо ремонти. Зовсім по-іншому виглядає тепер навчальний корпус № 2 – він став не тільки енергоефективний і красивий, а й до кінця року отримає ще одну родзинку, створену руками здобувачів освіти і викладачів. Ми розпочали ремонт навчального корпусу 1а, більшість робіт із оздоблення фасаду вже виконано, а ще до нового року ми завершимо ремонт у переважній більшості аудиторій і лабораторій, коридорів. Нарешті після чотирьох років бюрократичної тяганини ми розпочали капітальний ремонт гуртожитку № 1 – половину робіт уже завершено, а це означає, що у 2022 році наші студенти отримають нові, комфортні для проживання умови, що безперечно підвищить якість їхнього життя.
А якщо не про серйозне – за два тижні, які залишаються до нового року, студентам ще треба скласти сесію, а викладачам заповнити документацію, але вже сьогодні хочеться трішки відпочити і перейти від серйозних справ до новорічної казки.
Дозвольте привітати з прийдешніми святами і побажати вам і вашим родинам насамперед здоров’я, вдачі, щастя, а нашій країні – миру і злагоди. А всі інші виклики ми точно подолаємо!

Ганна Александрова, проректорка з науково-педагогічної роботи
Фотографії: Владислав Кушнеренко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print