Визнання успішної реалізації гранту від House of Europe: диплом та цінні подарунки

У 2021 році у нашому університеті реалізовувався грант на персональний проєкт проректорки з наукової роботи Яни Сичікової. Грант був наданий Європейським Союзом за програмою Дім Європи. Результатом реалізації стало відкриття першої в Україні галереї Наноарт, а також проведення безлічі просвітницьких заходів: воркшопів, майстер-класів, лекторіїв, круглих столів, бріфінгів тощо.

Команда House of Europe (а зокрема по цьому гранту – Ольга Колиханова та Юрій Кирушок) надавали всіляку підтримку, консультували, допомагали. Це стало запорукою успішної реалізації гранту.

House of Europe опікується своїми випускниками і після реалізацій можливостей. Цього тижня Яна Сичікова отримала цінні подарунки – сумку-шопер, записник, ручку, футболку, стікери та ще безліч приємностей. Як завжди у House of Europe: неймовірно крутий брендинг та просто суперовий мерч.   

Самим цінним подарунком, без сумніву, є диплом – визнання успішної реалізації гранту на персональний проєкт для професійного зростання від House of Europe.

Як зазначила Яна Сичікова: «Команда програми це – професіоналізм, відданість справі, комунікабельність, комфорт».

Вітаємо Яну Олександрівну та бажаємо команді House of Europe ще безліч цікавезних проєктів

Колектив кафедри фізики та методики навчання фізики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print