Зірковий випуск магістрів ОПП «Початкова освіта» на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв

15 грудня 2021 року на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету відбулося урочистя з нагоди вручення дипломів здобувачам другого (магістерського) рівня освітньо-професійної програми 013 Початкова освіта. 

Звертаючись до випускників, деканка факультету, докторка педагогічних наук, професорка, заслужена працівниця освіти і науки України Людмила Коваль привітала їх з успішним складанням підсумкової атестації й побажала щасливої долі кожному, творчих злетів на вчительській ниві, яку вони свідомо обрали. Людмила Вікторівна запевнила, що це зірковий випуск магістрів: молодих та креативних педагогів. Більша частина з них уже долучаються до розбудови Нової української школи у різних школах нашого міста та регіону. А факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв  отримує схвальні відгуки від стейкхолдерів про підготовку фахівців за ОПП «Початкова освіта».

До привітань долучилася кураторка групи, доцентка катедри початкової освіти Тетяна Ніконенко, яка побажала всім випускникам не спинятися на досягнутому, а впевнено йти до нових звершень у професійному та особистому житті.

Виступ Олександра Евіна та Олександри Назаренко зробили атмосферу свята незабутньою, подарували святковий настрій.

Пролунав останній університетський дзвоник для наших випускників, але колектив викладачів катедри початкової освіти впевнений, що магістри ОПП «Початкова освіта» стануть справжніми майстрами, відданими вчительській справі, а значить напишуть ще не одну славну сторінку в історії факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету.  

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print