У рамках співпраці між БДПУ та VSEMvs

  Бердянський державний педагогічний університет вже декілька років співпрацює з Вищою школою економіки і менеджменту суспільного управління в Братиславі (VSEMvs). В цьому році на запрошення VSEMvs участь в Тижні науки, що проводився в словацькому виші, взяла доцент кафедри економіки, підприємництва і фінансів к. е. н. Тетяна Несторенко.

Тиждень науки традиційно оголошується та організовується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки спільно з Центром науково-технічної інформації Словацької Республіки, Національним центром популяризації науки і техніки в суспільстві. Мета Тижня науки полягала у покращенні сприйняття науки та техніки в осмисленні суспільства в цілому, популяризації та презентації їх, стимулювання інтересу молодих людей до вивчення наукових та технічних дисциплін, інформування громадськості про науку та технології та необхідність сприяння розвитку науки та технологій, які є основою економічного та соціального прогресу та допомагають вирішувати глобальні проблеми.

   У рамках Тижня науки у Вищій школі економіки і менеджменту суспільного управління в Братиславі відбулася Міжнародна конференція Youth Startup Support, участь в якій взяли бізнесмени й науковці з багатьох країн Європи, Азії та Африки, зокрема Великої Британії, В’єтнаму, Кенії, Китаю, Косово, Литви, Сирії, Туреччини, Угорщини, України, Чехії. Учасники ділилися досвідом щодо підтримки молодих підприємців, обговорювали проблеми та обмеження на шляху стимулювання започаткування та розвитку бізнесу молоддю.

   Т. П. Несторенко запропонувала учасникам конференції звернути увагу на такий інструмент розвитку підприємницьких здібностей молоді, як академічний бізнес-інкубатор.

   Участь у міжнародних конференціях дозволяє не тільки ознайомитися з науковими розробками колег з інших країн та представити результати власних досліджень, але й оговорити можливості співпраці між вишами з різних країн. На конференції Youth Startup Support була досягнута попередня домовленість про реалізацію спільних проектів між Бердянським державним педагогічним університетом та Mykolas Romeris University й Литовським інститутом аграрної економіки (м. Вільнюс, Литва).

Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420

«Університетське Слово»

(за матеріалами гуманітарно-економічного факультету)
Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print