УНІКАЛЬНІСТЬ В ОБ`ЄДНАННІ

Бердянський економіко-гуманітарний коледж сьогодні входить до складу Бердянського державного педагогічного університету, як відокремлений структурний підрозділ. Різні за досвідом і віком представники вищого професійного училища ресторанного сервісу та БДПУ об’єднали педагогічну мудрість, розум, професійну компетентність та творчі зусилля заради створення в Бердянську навчального закладу інноваційного типу.

З початку цього року ведеться новий відлік діяльності унікального новоствореного вищого навчального закладу, в якому в одну родину об’єдналися учні, які навчаються за традиційними для колишнього училища робітничими професіями (кухар, кондитер, офіціант, бармен, продавець, агент з постачання) та студенти, які навчаються за стандартами вищої освіти з підготовки молодших спеціалістів за спеціальностями економічного та гуманітарного напряму, ресторанного господарства та торгівлі. Тепер кожний випускник коледжу, який успішно пройшов первинну професійну підготовку за результатами конкурсного фахового випробування (без сертифіката ЗНО), має можливість у стінах свого коледжу продовжити навчання і отримати базову вищу освіту відповідного фаху. Вже тільки це має зацікавити сьогоднішніх школярів випускних класів не тільки бердянщини, а й всього Запорізького регіону. Навчання на бюджетній основі в рідних стінах вишу і в рідному місті допоможе збагатити Бердянськ, як місто-курорт, висококваліфікованими фахівцями, які народжуються саме в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ.

У нас є гуртожиток у центральній частині Бердянська, де створені хороші умови для безкоштовного проживання та відпочинку. Новостворений коледж є привабливим навчальним закладом, де збережені багатолітні традиції, культурний та духовний простір, де є всі можливості для професійного росту та самореалізації молоді. У коледжі панує атмосфера доброзичливості, толерантності, піклування, постійно створюються умови, щоб усім було комфортно, радісно, щоб кожний мав можливість проявити свій талант, професійну майстерність, творчу ініціативу. Якісний рівень навчання забезпечує високий професіоналізм викладачів та майстрів виробничого навчання.

Ірина Макарова,

кандидат економічних наук, директор Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print