Університетські змагання з легкоатлетичної комплексної естафети

Сьогодні, 29 травня, на Приморській площі відбулися змагання з легкоатлетичної комплексної естафети серед студентів усіх факультетів БДПУ. Цей захід входить до загального переліку дисциплін з університетської спартакіади, що вивчаються упродовж навчального року. Комплексна естафета стала завершальним етапом спортивних заходів.

Першими стартували юнаки від пам’ятника торпедному катеру, що розташований біля 5-го корпусу. Вздовж Приморської площі вони пробіги дистанцію протяжністю у 200 метрів. Після чого естафету передали дівчатам, які за правилами мали подолати дистанцію у 100 м. І так по колу.

Загалом, змагання поділялися на дві підгрупи: перша – це студенти факультету фізичного виховання, друга – всі інші факультети. Це залежало від рівня фізичної підготовки учасників. Відповідно, судді і оцінювали кожну з підгруп окремо. Головним суддею змагань став старший викладач кафедри фізичного виховання Руслан Літус. Секретарем був викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання, заступник декана ФФВ з декана з соціально-виховної роботи – Вадим Самойленко.

За результатами естафети, п’яте місце з результатом 1 хв. 48 сек. у міжфаховій категорії зайняла збірна команда факультету ФДССО. Четверте місце отримали студенти ФФСК, які подолали дистанцію за 1 хв. 45 сек. Третє місце, із часом 1 хв. 43 сек., отримала команда з ФППОМ. Другими стали студенти ГЕФ з результатом 1 хв. 39 сек. Переміг факультет ФФМКТО, який фінішував першим за 1 хв.38 сек.

Серед студентів факультету фізичного виховання, за результатом естафети місця розподілили наступним чином:

I місце – 3 курс (1 хв. 31 сек.)

II місце – 1 курс (1 хв. 32 сек.)

III місце – 2 курс (1 хв. 37 сек.)

За традицією, профспілковий комітет БДПУ на чолі з доцентом БДПУ –  Віталієм Григоровичем Лолою, підготував солодкі призи. Переможцям та учасникам естафети вручили їх під час нагородження. Також, трійка призерів у кожній підгрупі отримали грамоти за підписами декана ФФВ Сергія Кушнірюка та його заступника Кирила Пономаренка. Всі викладачі факультету фізичного виховання також долучились до підготовки учасників естафети.