УНІВЕРСИТЕТСЬКА «КУЗНЯ» ФАХІВЦІВ ЗУСТРІЧАЄ ГОСТЕЙ

Лист з гімназії

Традиційно восени Бердянський державний педагогічний університет привітно відчиняє двері для учнівської молоді міста, яка вже від сьогодні визначається зі своїм професійним майбутнім. Тож, 23 листопада 2012 року  випускників гімназії №3 вітала кафедра філологічних дисциплін Інституту філології та соціальних комунікацій (завідувач – доцент Греб М. М.). Провідниками у світ академічної освіти для гімназистів стали кандидат філологічних наук, доцент Глазова С. М. і студенти 32 групи соціально-гуманітарного факультету.

Майбутні історики та правознавці відчули себе у своїй стихії, коли презентували сторінки розвитку місцевої alma mater, розповідали про життя відомих випускників: бактеріолога В. Хавкіна, «червоного адмірала» П. П. Шмідта, відомого українського композитора й поета-перекладача П. І. Ніщинського (Петро Вайда), математика А. З. Епіфанова тощо. Теперішні студенти переконали майбутніх, що БДПУ є одним із педагогічних навчальних закладів, у якому виховують справжніх вчителів за покликанням. У стінах вишу студентству створені умови для розвитку наукових, творчих та спортивних здібностей.

Після змістовної екскурсії головним корпусом університету, що є пам’яткою архітектури, гімназистів запросили до п’ятого корпусу, де проінформували про структуру університету та правила вступу на різні спеціальності. Доповіді третьокурсників супроводжувались відеорядом. Приємною несподіванкою для гостей стало знайомство з директором Інституту філології та соціальних комунікацій, професором Харлан О. Д., виступ якої змусив молодь замислитися над значущістю професії педагога, що є тією ланкою суспільства, яка становить основу розвитку будь-якої країни.

Спілкування в колі студентів та викладачів проходило невимушено та жваво. Абітурієнти мали змогу в неформальній гостинній обстановці дізнатися більше про студентське життя.

Хочемо висловити вдячність викладачам та студентам БДПУ за небайдужість і допомогу у виборі майбутньої професії.

Л. Сидоренко,

класний керівник та учні 11 класу гімназії №3 «Сузір’я»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print