Урочистий вечір #Я_Магістр на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв

6 грудня 2019 року на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету відбулося урочистя з нагоди закінчення навчання здобувачами другого (магістерського) рівня спеціальності 013 Початкова освіта.

Звертаючись до випускників, декан факультету, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти і науки України Людмила КОВАЛЬ привітала їх з успішним захистом магістерських робіт, складанням підсумкової атестації й побажала щасливої долі кожному, творчих злетів на вчительській ниві, яку вони свідомо обрали.Людмила Вікторівна запевнила, що це найкращий випуск магістрів, повністю готових до роботи в умовах Нової української школи, яка з нетерпінням чекає молодих, креативних педагогів.

До привітань долучилася куратор групи доцент Олена ГОЛУБ, яка побажала всім випускникам не спинятися на досягнутому, а впевнено йти до нових звершеньі в професійному, і в особистому житті.

Виступи народного ансамблю естрадного танцю «МарЛен» (керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін Олена МАРТИНЕНКО та музичні композиції від випускниці факультету, а нині викладачки Уляни Єгорової  та першокурсника спеціальності «Музичне мистецтво» Олександра Евіна зробили атмосферу свята незабутньою, подарували хороший настрій.

Зворушливо прозвучав вірш, у якому магістрантка від імені всіх випускників подякувала викладачам за спілкування, сумлінну працю, знання і досвід, що стануть міцним підґрунтям професійної майстерності.

Пролунав останній університетський дзвоник для наших випускників, але колектив викладачів факультету впевнений, що магістри стануть справжніми майстрами своєї справи, переможцями всеукраїнських конкурсів, а значить напишуть ще не одну славну сторінку в історії факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету.

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print