Успішна робота секцій

14 травня ц.р. в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю науки на гуманітарно-економічному факультеті відбулися засідання п’яти студентських секцій.

Так, кафедрою правознавства було організовано роботу секції: «Актуальні проблеми розвитку законодавства України та практики його застосування» під керівництвом д. ю. н., проф. Ю. М.  Фролова. У процесі роботи секції було заслухано 13 доповідей. Студенти представили актуальні, цікаві та змістовні доповіді з проблем муніципального, конституційного, цивільного та сімейного права. Пожвавлення аудиторії було під час виступів студентів А. Рожнова, Г. Сентюшкіна, А. Рожкової, про що свідчать численні питання, на які студенти дали ґрунтовні відповіді.

Жваву дискусію спричинила доповідь студента 2 курсу 2пр групи ГЕФ Вареника Вадима «Правовий статус тварин за законодавством зарубіжних країн» (науковий керівник – к. ю. н., доц. К. Б. Дудорова), яка за результатами роботи секції була визнана кращою і нагороджена Подякою ректора.

Кафедрою економіки, підприємництва та фінансів було організовано роботу двох секцій: «Розвиток підприємництва в умовах децентралізації економічних відносин в Україні» (керівник секції – к. е. н., доц. Т. Ф. Сидорченко) та «Проблеми економіки та фінансового стану України» (керівник секції – д. е. н, проф. П. В. Захарченко).

Робота секції «Розвиток підприємництва в умовах децентралізації економічних відносин в Україні», проводилась з використанням мультимедійного обладнання. У процесі роботи секції було заслухано 16 доповідей. Студенти проілюстрували доповіді яскравими презентаціями, що сприяло не тільки аудіо -, а й візуальному сприйняттю поданої інформації.

Кращими визнані доповіді студента 2 курсу ГЕФ Сафонцева Олесандра та студентки 1 курсу магістратури ГЕФ Бережної Олександри (Подяка ректора).

Поруч із вищезазначеною секцією, у той же час працювала секція «Проблеми економіки та фінансового стану України» під час роботи, якої було заслухано 16 доповідей та обговорено питання моделювання й прогнозування розвитку економіки України, удосконалення фінансового механізму діяльності суб’єктів підприємництва, проблем розвитку інфраструктурних суб’єктів фінансового ринку.

За результатами роботи секції відзначено кращою доповідь студента 4 курсу ГЕФ Перепаді Євгена та за активну наукову діяльність протягом навчання відзначено подякою ректора БДПУ студенток 4 курсу ГЕФ Гергінової Дар’ї та Жук Катерини.

Також відбулося засідання наукової студентської секції «Актуальні проблеми менеджменту організацій та адміністрування», в якій прийняли участь студенти і викладачі кафедри менеджменту та адміністрування та Бердянського економіко-гуманітарного БДПУ.

Виступи студентів були присвячені проблемам управління розвитком туристичного, готельного, курортного, ресторанного господарства та управління навчальними закладами.

Кращими були визнані виступи студентів-магістрантів – Шемендюк Наталії (на тему: «Інтернет-маркетинг в туристичних агенціях») та Кир’ян Владислава (на тему: «Управління конфліктами в педагогічному колективі»). В рамка  секції відбулася презентація тематичної виставки літератури за темою засідання, яку провела Філон І.М., зав. відділом обслуговування бібліотекою БДПУ.

Ще одне секційне засідання було проведене кафедрою історії та філософії «Історія». Як і раніше, студенти-історики продемонстрували свої найкращі якості, продемонструвавши високу активність як під час самої підготовки до наукового заходу, всього було 23 доповіді присвячених дослідженню історичних та соціокультурних питань з особливим акцентуванням уваги на проблемах трансформації Півдня України в ХІХ – ХХ ст.

За результатами роботи секції кращою була визнана доповідь Клименка А., який був нагороджений грамотою ректора. Здобувач вищої освіти Кіосов Д та студентка Шаповал Ю. отримали грамоти гуманітарно-економічного факультету. Крім цих нагород за активну наукову діяльність грамотами ректора були відзначені студенти: К. Кучер, О. Сорокіна, Д. Чегринець, А. Карпенко, Ю. Капустенко, А. Нестеренко та В. Проценко.

Дякуємо всім учасникам і бажаємо творчих успіхів!

 

 Наталя Іванова,
заступник декана з наукової та міжнародної діяльності
гуманітарно-економічного факультету
Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print