В очікуванні зимових свят

Головний корпус БДПУ на один вечір перетворився на казковий палац, наповнений вишукано вдягненими дівчатами та юнаками. Налаштуванню на чарівну атмосферу сприяли звуки вальсу, танго, полонезу, чудово оформлені квітами фотозони, гарний настрій учасників і гостей.

Зимовий благодійний бал уже вчетверте проводить студентська рада не лише задля культурного відпочинку та відродження бальних традицій, а й з доброчинною метою. Усі зібрані кошти передані Обласному центру матері та дитини в м. Бердянську (керівниця – Ірина Шлендер), де тимчасово проживають жінки на пізніх термінах вагітності та матері з дітьми віком від народження до 18 місяців, які опинилися у складних життєвих умовах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку. Центр запроваджує нові форми соціальної підтримки жінок і запобігає відмовам батьків від новонароджених дітей.

Із вітальним словом до присутніх звернулася перша проректорка БДПУ, професорка Ольга Гуренко: «Яскраве зимове дійство уже увійшло особливою сторінкою в історію БДПУ. Недаремно цей бал називається благодійний – усі кошти підуть на благу справу. Наше студентство не стоїть осторонь проблем нашої Бердянської громади, а активно долучається до їх розв’язання». Ольга Іванівна здивувала глядачів авторським віршем, який ще більше дозволив зануритися в радісну й таємничу атмосферу свята.

Зимовий бал, чарівний бал…

Надворі віхола танцює,

Мороз мереживо малює,

А в нас сьогодні повний зал.

І ми в очікуванні дива…

Звучить мелодія грайлива.

Ось мить… і тіні оживуть,

У вальсі лебеді пливуть.

Ще мить… історія кохання

Про ніжність, сльози, розставання,

А, може, пристрасть та інтригу?..

Це танго, що розтопить кригу.

Зимовий бал, чарівний бал…

В очікуванні дива зал.

Тож одягайте, любі, маски,

Я вас запрошую до казки.

Після цього креативного сюрпризу чарівні ведучі Анастасія Єсіпова та Михайло Москаленко запросили на танцпол головних героїв – наших неймовірних студентів і студенток! Упродовж двох місяців пари щодня тренувалися в танцювальній залі, щоб вийти на паркет і продемонструвати майстерність у виконанні вальсу, полонезу, вальсу-гавот.

Свої факультети представляли по дві пари учасників: Владислав Бондаренко та Дар’я Куліда, Андрій Дьомін та Дарина Онуфрієнко (факультет фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти), Роман Романов та Катерина Самсонова, Богдан Корольов та Дар’я Соколова (факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти), Ігор Григор’єв та Євгенія Тесленко (Бердянський економіко-гуманітарний коледж), Денис Лобода та Єлизавета Сачко, Олександр Довженко та Валерія Проценко (факультет фізичної культури, спорту та здоров’я людини), Дмитро Мироненко та Марія Філонова, Сергій Воленко та Антоніна Будяк (факультет філології та соціальних комунікацій), Євген Крись та Аліна Пєтухова, Георгій Денисенко та Єлизавета Варьєва (гуманітарно-економічний факультет), Олег Бажаров та Тетяна Асєєва (факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв).

У благодійності не має поняття елітарності чи звичайності. Хтось це робить тихо, а хтось проводить заходи, де люди можуть в такому розважальному форматі зробити щось добре для того, хто цього дійсно потребує. Зимовий благодійний бал-2019 відбувся завдяки підтримці спонсорів: студії ідеального манікюру “VIP_nails”, студії краси “Look”, лаунж-пабу “Тема”, тату-салону “VeAn Tattoo Studio”, make up and Brow studio “My beauty”, “Nail_art_studio”, “CosMoArt” інтернет провайдера “O-net”, “Bulatova Million Lashes”, “Persona”, “Zima-Leto”, “Cherry_byket”, “Happy Place”, “Миллион лепестков”, beautybar “Marafet”, “Жизнь”, “Sugarova Studio”, “Рижуля_studio”, “Lovekorea_ua”, “Rio”, “Da-Vinci”, “Rubinails”, “FaceFit”, “Sharik_bar_brd”, “Free style”, Resto-pub Katran, “Perfetto”, Para-senora, My fitness, Brd.Hookan, Beauty_doctor, VirsaVioDecor, Li:moar, Bar&Grill Буржуй, HeyHairs.

Хочеться подякувати колективам, які підтримали наш захід: зразковий оркестр народних інструментів (керівники: Олена Петруненко, Іван Демченко) Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. М. Руднєвої, зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Едельвейс» під керівництвом Юлії Курдюм, а також викладачці кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Уляні Єгоровій, камерному ансамблю викладачів та студентів кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін та її солістці Ірині Петренко (керівник – доцент Павло Косенко) за чудовий вокальний та інструментальний супровід бального дійства.

Учасники балу були нагороджені Грамотами ректора БДПУ, подарунками від профспілкового комітету та спонсорів.

Проректорка з науково-педагогічної роботи, доцентка Вікторія Ліпич, вітаючи і нагороджуючи студентів, зазначила, що наша університетська родина – міцна, дружна, згуртована і непохитна в своїх мріях, прагненнях і переконаннях.

Зимовий бал не залишив байдужим жодного глядача або учасника, дав можливість відволіктися від буденності й опинитися у справжній казці.

Юлія Мельнікова, «Університетське слово»

Фото Артем Ковальов


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print