Важлива місія вчителя-волонтера

Здобувач другого рівня вищої освіти, групи м1УЗО гуманітарно-економічного факультету Микола Оверченко упродовж лютого-березня 2021 року працював вчителем-волонтером у Новотошківському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів № 10», що знаходиться в Луганській області, у крайньому населеному пункті, підконтрольному Україні. Це стало можливо завдяки освітньому проєкту, який реалізується благодійною організацією «Восток-SOS» разом з MTÜ Mondo за фінансової підтримки Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeerium.

Поява такого проєкту зумовлена браком кадрів в цьому регіоні. Багато вчителів виїхали ще під час активної фази бойових дій, тож частину предметів доводиться викладати спеціалістами іншого фаху або і взагалі батькам. Це негативно впливає на якість освіти школярів.

За час свого перебування здобувач другого рівня вищої освіти Микола Оверченко не тільки викладав освітні дисципліни: «Історія», «Правознавство» та «Громадянська освіта», а й виконував завдання виробничої практики (спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки) – допомагав в організації освітнього процесу в закладах, які знаходяться на лінії розведення військ.

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print