Презентації БДПУ в Білоруському державному університеті

У жовтні 2012 року професори Бердянського державного педагогічного університету Ігор Лиман  і Вікторія Константінова взяли участь у кількох наукових заходах, що проводились на базі Білоруського державного університету.

В рамках міжнародної конференції «Білорусь у сучасному світі», організованої факультетом міжнародних відносин  Білоруського державного університету з нагоди відзначення 91-річчя цього навчального закладу, була проведена презентація «Організація міжнародних зв‘язків: досвід Бердянського державного педагогічного університету». У конференції брали участь як науковці багатьох країн, так і представники дипломатичного корпусу та урядових структур Білорусі.

0511_3

Крім того, в рамках міжнародного науково-практичного круглого столу Вікторія Константінова виступила із презентацією науково-дослідного інституту історичної урбаністики, а Ігор Лиман презентував усноісторичні дослідження науковців БДПУ. Зазначений круглий стіл є складовою трьохрічної програми HESP Regional Seminar for Excellence in Teaching «Wealth, Poverty and Life Satisfaction in Transition Societies». Ця програма взяла на себе всі витрати, пов‘язані з візитом бердянської делегації до Мінська.

«Університетське Слово»

Фото Інни Кодіної (Іванівський державний університет)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print