VI Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти-2015”: БДПУ – ЗОЛОТА МЕДАЛЬ!

У Києві 12-14 березня тривала робота Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2015», яку традиційно організували Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук та компанія «Виставковий світ». Захід проходив у Київському Палаці дітей та юнацтва. На виставці було представлено найбільшу кількість навчальних закладів різних рівнів та напрямків, а також наукових установ та підприємств, що презентують технічне обладнання та програми для впровадження в освітню практику, серед них – 750 навчальних закладів з різних регіонів України, а також заклади та агенції Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Швейцарської Конфедерації, Польської Республіки, Чеської Республіки, Французької Республіки, Великобританії, Канади, Словацької Республіки, Естонської Республіки, США та Молдови.

У церемонії урочистого відкриття виставки взяли участь президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор департаменту професійно-технічної освіти В’ячеслав Супрун та заступник директора департаменту вищої освіти Микола Фоменко.

Під час урочистого відкриття виставки відбулося вручення почесних нагород. За результатами розгляду в НАПН України робота «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями» виборола Золоту медаль у номінації «Інновації у розвитку міжнародної співпраці та презентація національної освіти у світовому та європейському освітньо-науковому просторі». Конкурсна робота відображала результати реалізації спільного європейського проекту Темпус-IV в Бердянському державному педагогічному університеті впродовж 2014 року.

Її виконавці: керівник – координатор спільного європейського проекту Темпус-IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями» в БДПУ Ольга Гуренко, члени проектної команди – Ігор Лиман, Наталя Захарова, Руслан Вербовий.

Робота містила такі розділи: «Участь у міжнародних заходах у межах спільного європейського проекту ТЕМПУС-IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями» (наукові форуми, стажування, заходи, ініційовані та організовані Національним Темпус-офісом в Україні), «Діяльність Компетентнісного центру інклюзивної освіти БДПУ», «Соціологічне дослідження», «Інтернет-ресурс Темпус-проекту в БДПУ». У якості додатків робота містила низку сертифікатів учасників проектної команди, удержаних на стажуваннях та за участь у наукових форумах, програму майстерні «Навчання освітніх менеджерів регіону в контексті інклюзивної освіти і гетерогенного середовища», що проходила в БДПУ наприкінці жовтня й розроблені на ній матеріали, рекомендовані для використання в практиці роботи інклюзивних шкіл «Інклюзивна освіта та гетерогенне середовище»; результати соціологічного дослідження, положення про Компетентнісний центр інклюзивної освіти БДПУ; статті на сайтах Міністерства освіти й науки України, Бердянського державного педагогічного університету, Темпус-проекту в БДПУ, в газетах «Університетське слово» та «Південна зоря» про події та заходи, що проходили в БДПУ в межах реалізації проекту.

Під час виставки викладачі БДПУ провели науково-методичні семінари: «Особливості організації самостійної роботи студентів в фаховій підготовці фізиків» (доповідачі: доцент кафедри фізики, кандидат фізико-математичних наук Андрій Лазаренко, завідувач кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні, доктор педагогічних наук, професор Наталя Сосницька); "Науково-методична підтримка закладів освіти: інноваційний зміст та форми" (доповідачі: завідуюча кафедри прикладної психології та логопедії, кандидат психологічних наук, доцент Олена Старинська, старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії, кандидат психологічних наук Ольга Сербова). Доповідачам семінарів вручено Сертифікат про участь у виставці.

Подяку «За вагомий особистий внесок і плідну організаторську діяльність з модернізації та оновлення галузі освіти» від організаторів виставки отримала ректор БДПУ, професор Вікторія Зарва

Людмила Костенко,
завідувач підготовчого відділення,
організатор виставкових матеріалів.

Фото Андрія Лазаренка,
учасника виставки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print