ВІДДАЙ І ТИ ЛЮДИНІ КРИХІТКУ СЕБЕ

Завжди і у всіх суспільствах справи добра та милосердя були надзвичайно актуальними. Особливу роль у цьому має відігравати молодь, адже це майбутнє кожної країни, нації. Ще з 2011 року в Бердянську діє молодіжна волонтерська організація «Молодість не байдужа – Бердянськ», створена за співпраці Бердянського державного педагогічного університету та Бердянської єпархії Української православної церкви. Організація опікується дітьми-сиротами, людьми похилого віку, що проживають у Будинку ветеранів, важкохворими дітьми тощо. Протягом року організація провела чимало цікавих заходів. Але на початку нинішнього року організація зазнала певних змін у керівництві та складі. Розпочато пошук нових волонтерів, активних студентів, які мають бажання творити справи милосердя.

Сьогодні, 12-го лютого, відбулися загальні збори членів організації «Молодість не байдужа» за участю керівника відділу у справах молоді Бердянської єпархії Української православної церкви. Членами об’єднання є студенти СГФ, ІППОМ, ІСПКО БДПУ (загалом – 13 осіб). На засіданні обрано нового голову організації: ним став студент четвертого курсу соціально-гуманітарного факультету БДПУ Станіслав Захаревич. Також обрано кураторів, які мають відповідати за співпрацю з різними організаціями та закладами. Відповідальні: за співпрацю з дитячим інтернатом – Максим Тюхта, за співробітництво з організацією “Радужные ладошки” – Віталій Малий, за відвідування Будинку ветеранів – Світлана Місєвич. Окреслено також основні напрямки роботи.   Новообраний голова Станіслав Захаревич звертається до кожного з вас такими словами:

«Ми будемо щиро раді новим членам нашої організації. З питань вступу до «Молодість не байдужа – Бердянськ» телефонуйте за номером 099-26-62-064 (Станіслав). Також Ви можете знайти нас у соціальних мережах:

http://vk.com/public48384319

http://www.facebook.com/MolodostNeRavnodusnaBerdansk.

«УС»

На світлинах: деякі моменти з сьогоднішніх зборів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print