ВОЛОДАРКА ТИТУЛУ «СТУДЕНТ РОКУ-2012» – УЛЯНА ЄГОРОВА

Позитивний вплив на розвиток суспільного життя має загальнонаціональна програма «Людина року». Тому уже другий рік поспіль в Інституті психолого-педагогічної освіти та мистецтв проходить урочиста церемонія нагородження кращих студентів. Кожна з церемоній має своє неповторне, оригінальне обличчя і свою «родзинку». Про це можуть свідчити навіть їхні назви. Тема минулорічної програми «Формула успіху» розкривала значні досягнення непересічних студентів Інституту. Друга урочиста церемонія, що проходила сьогодні, 13 лютого, під назвою «Честь маю запросити…», мала за мету відкритий діалог педагогічного колективу з талановитою молоддю.

З року в рік святковий захід «Студент року», мов коштовний діамант, виблискує новими іменами студентів. Цього року обиралися переможці у таких номінаціях: «Науковець року», «Поетична персона року», «Громадський діяч року», «Вокаліст року», «Хореограф року», «Активіст року», «Творча персона року», «Староста року», «Перспектива року». Переможців вітали та вручали їм нагороди перший проректор університету Володимир Федорик, радник ректора Ольга Яланська, директор Інституту Людмила Коваль, керівники кафедр та викладачі БДПУ.

Апофеозом дійства «Честь маю запросити…» стало нагородження володаря престижного титулу «Студент року–2012», який заслужено виборола студентка 3 курсу напряму підготовки «Музичне мистецтво» Уляна Єгорова.

«Я дуже схвильована своєю перемогою, – ділиться першими враженнями Уляна, – це дійсно було дуже неочікувано та приємно. Хочу висловити подяку моїм педагогам за їхній професіоналізм та щиру підтримку. І хочу звернутися до майбутніх абітурієнтів: приходьте до нас, в Інститут психолого-педагогічної освіти та мистецтв! Тут на вас чекають незабутні враження та звершення!»

Голова профспілкового комітету БДПУ Віталій Лола нагородив переможницю безкоштовною туристичної поїздкою до Криму.

Після нагородження переможці в номінаціях були запрошені на неформальну зустріч з директором Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, доктором педагогічних наук, професором Л. В. Коваль. Бесіда присвячувалась обговоренню потенційних векторів розвитку навчально-виховного процесу. Студенти мали змогу поділитися власним світобаченням щодо удосконалення освітнього процесу, висловити ідеї та наголосити на актуальних проблемах зі студентського життя. Позитивна атмосфера зустрічі сприяла конструктивному діалогу та логічній полеміці, що мала наслідком нариси майбутніх проектів, які обов’язково будуть реалізовані.

Розкриваючи здібності та плекаючи таланти, педагогічний колектив Інституту надихає студентство до творчих та професійних злетів.

Оксана Халабузар,

заступник директора ІППОМ з наукової та міжнародної діяльності, кандидат педагогічних наук, доцент.

На світлинах: так народжувалась володарка титулу «Студент року-2012» Уляна Єгорова.

Світлини Степана Гериліва та  Павла Косенка.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print