Відпочинок з користю

На адресу редакції «Університетського Слова» продовжують надходити враження учасників недавньої поїздки студентів різних факультетів нашого університету до столиці України з відвідинами Верховної Ради… Пропонуємо Вашій увазі ще один матеріал.

…Першого дня ми змогли відпочити від довгої дороги, прогулятися вулицями Києва, відвідати музеї та дізнатися багато нового про місто та його історію, випити смачної київської кави у найвідоміших кав'ярнях та відвідати Майдан Незалежності, що постійно знаходиться у центрі уваги всіх гостей міста. А на любителів шопінгу очікували всі торгово-розважальні центри міста з брендовими магазинами та одягом відомих дизайнерів.

xLdWnW10Ung

Другого дня чекали мабуть не тільки студенти й студентки БДПУ а й Верховна Рада України. Екскурсія державним парламентом тривала годину, але за такий короткий проміжок часу головний консультант інформаційного управління апарату Верховної Ради України Ірина Руденко змогла зацікавити всіх присутніх своєю розповіддю. Кожен ввібрав для себе ту частину інформації, велику чи малу, яка йому була найбільш близькою.

Z2ULTDd7H0M

Пройшовши кулуарами Ради, відвідавши залу, де проводяться засідання, кожен зміг відчути та побачити всю красу не по телебаченню, а на власні очі. Від побаченого просто захоплювало дух: велике панно "Державотворення", що було створене до 10-тиріччя від Дня незалежності України, конференц-зал, який розрахований на 99 осіб та створений для обговорення важливих питань, великий купол та кришталева люстра у сесійній залі, стіни, які де-не-де вкриті сусальним золотом.

Організатори та студенти університету поділилися своїми враженнями від екскурсії та поїздки загалом:

Вікторія Лутчак, випускниця БДПУ:

"Це була моя ідея, щоб студенти мого рідного університету приїхали до міста Києва, а Христина Алієва мене в цьому підтримала, і разом ми змогли це організувати. Я дуже рада була бачити рідні обличчя й посмішки, зустрічаючи вас з потягу. Насправді дуже приємно, коли до міста, де є небагато знайомих, приїжджають земляки та друзі. І я сподіваюсья, що екскурсія Верховною Радою всім сподобалася й залишить найкращі та незабутні враження."

Степан Герилів, редактор газети "Університетське Слово", один із організаторів поїздки:

"Я, звісно, дуже переживав і нервувався, адже організаторська робота є нелегкою. Але ми впоралися, все вийшло. Деякі студенти навіть Києва раніше не бачили, то хоч вдалося їм показати хоч маленьку його частинку. Загалом, що задумав – те й зробив. І вже навіть студенти підштовхують мене на думку організувати в недалекому майбутньому ще одну подібну поїздку."

Дар'я Калюжна, студентка-журналістка:

"Я навіть не думала, що в нас буде такий чудовий екскурсовод. Вона розповідала все як казку, знала відповіді на всі запитання, без жодної запиночки. Було дуже цікаво її слухати. Мені б хотілось ще раз відвідати Верховну Раду, але під час пленарного засідання для того, щоб закріпити цю теорію вже на практиці."

Антон Сердюченко, студент факультету ІСПКО:

"Мені дуже сподобалось. У Києві я був багато разів, але ця поїздка мені запам'яталася найбільше, адже колись я хотів стати депутатом, а тут ще й пощастилося відвідати Верховну Раду."

Анастасія Ковалюк, студентка соціально-гуманітарного факультету:

"Зі столиці я повертаюся з гарними враженнями. Київ – це взагалі таке місто, до якого хочеться і треба повертатися, знову відчути ті емоції, які були там пережиті. Коли ми стояли на балконі в залі засідань, то звісно ж першими думками були: чому там немає депутатів, я б з ними поспілкувалася. Надіюся, що іншим разом й таке вдасться… Добре, що нам надали таку можливість, тим паче як історикам нам це взагалі дуже цікаво й корисно."

Дар'я Теленкова,
студентка-журналістка
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print