Військово-патріотичні змагання в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі

Однією із форм патріотичного виховання молоді є проведення різноманітних військово-спортивних змагань.

У коледжі стало вже доброю традицією проведення різного роду заходів патріотичної спрямованості. Так, 6 грудня на честь 27 – річниці Дня збройних сил України в коледжі серед студентів, учнів других і третіх курсів були проведені військово – патріотичні змагання.

Організаторами військово-патріотичних змагань виступили викладач дисципліни «Захист Вітчизни» Красноплахта Ю.П. та керівники фізичного виховання Григораш Г.Д. та Голуб Д.О.

На військово-спортивні змагання були запрошені військові морські піхотинці із 501 окремого батальйону. У своєму виступі військові привітали всіх учасників змагань із святом мужності, витривалості, бойового духу та побажали  перемоги у змаганням найсильнішим.

Змагання відбувалися за наступними напрямами: виконання стройових команд на місці, неповне розбирання та складання автомата Калашнікова, підтягування, жим штанги лежачи, вис на перекладі, спорядження магазина АК учбовими патронами та ін.

Участники команд продемонстрували гарні фізичні якості й вміння військової підготовки.

Захід був наповнений почуттям патріотизму й готовності до виконання громадянського обов’язку щодо захисту своєї Батьківщини.

_DSC0152 _DSC0157

_DSC0195 _DSC0245

_DSC0238

Галина Іванченко,
заступник директора з ВР

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print