ВІТАЄМО Й ПРОМОВЛЯЄМО: «НА ЧЕСТЬ НАШОГО АРТУРА ЩЕ ЛІПИТИМУТЬ СКУЛЬПТУРИ!»

В Запорізькій обласній державній адміністрації 15 листопада ц. р. відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студента. Зі святом представників студентської молоді привітав заступник голови ОДА Ігор Шишка.

«Студентські роки – це той період, коли ви напрацьовуєте досвід та набираєтесь знань, які використовуватиме все життя. Юність – ваш привілей, коли ви маєте час, сміливість, креативність. Обов’язково скористайтесь цим вчасно та з розумом», – звернувся до учасників свята Ігор Шишка.

Традиційно до Дня студента в області підбивають підсумки конкурсів для обдарованої молоді та «Студент року». Лауреатам та їх науковим керівникам представник обласної виконавчої влади вручив подяки голови облдержадміністрації, дипломи та премії. Серед цьогорічних нагороджених – студент Бердянського державного педагогічного університету Артур Галиця, який заслужено виборов першість у номінації «Студент – суспільний діяч року»! Артур Галиця – студент 7 курсу, голова профбюро Інституту фізико-математичної та технологічної освіти, учасник форумів та конференцій, організованих Асоціацією правозахисних студентів України (дивіться:http://www.bdpu.org/21490.news.html).

«Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print