Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»

На базі Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків) 14 квітня відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» в режимі онлайн-конференції за допомогою сервісу Google Meet. На конкурс були подані студентські наукові робіт з провідних закладів вищої освіти України.

Від Бердянського державного педагогічного університету у конкурсі приймав участь Олександр Медведенко, студент 3-го курсу факультету фізико-математичної комп’ютерної та технологічної освіти. Тема його наукового дослідження «Розробка програмно-апаратного комплексу адресної світлодіодної матриці на базі Arduino». Науковий керівник роботи – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Віталій Хоменко.

Олександр гідно представив свою роботу на захисті перед авторитетним журі та учасниками конкурсу. Розкрив основні складові дослідження, які полягали в розробці методики використання програмно апаратного комплексу Аrduino при вивчені дисципліни «Мікропроцесорна техніка в системах управління».

В результаті захисту проєкту Олександр Медведенко виборов 3-тє призове місце!

Вітаємо переможця та керівника, бажаємо їм подальших наукових і творчих успіхів!

За матеріалами кафедри комп’ютерних технологій в управлінні

та навчанні й інформатики БДПУ

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print