Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

03 квітня 2020 року відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Незважаючи на складні умови карантину в цьому році організаторам, а саме кафедрі інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького вдалося провести конкурс в  режимі онлайн. Всього у конкурсі брали участь 97 студентів із 43 закладів вищої освіти України.

Цього року наш університет представляв магістрант факультету фізико-математичної комп’ютерної та технологічної освіти Венецький Дмитро, який презентував результати наукової роботи на тему: «Розробка засобу навчання проектуванню інформаційних систем для осіб з порушеннями зору», виконаної під керівництвом кандидатки фізико-математичних наук, доцентки кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Наталії Кравченко.

Дмитром Венецьким під керівництвом Наталії Кравченко було спроектовано та розроблено навчальний інструмент для проектування інформаційних систем для осіб із вадами зору. Розроблений засіб навчання проектуванню інформаційних систем вирішує проблему формування навичок проектуванню інформаційних систем в умовах інклюзивного простору вищої освіти.

За рішенням авторитетного журі, до якого увійшли провідні вітчизняні фахівців галузі інформаційно-комунікаційних технології в освіті, Венецького Дмитра нагороджено дипломом ІІ ступеня. Вітаємо переможця та керівника, бажаємо їм подальших наукових і творчих успіхів!

Організатори конкурсу висловлюють подяку ректору Бердянського державного педагогічного університету професору Ігорю Богданову та науковому керівнику доценту Наталії Кравченко за надання допомоги у процесі підготовки наукової роботи на конкурс студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print