Вітаємо з новим навчальним роком!

Традиційно на початку вересня Бердянський державний педагогічний університет на Приморській площі урочисто відзначає День знань. Ось і цього року наша велика університетська родина поповнилася численними першокурсниками, які зібралися для урочистої посвяти у студенти. З привітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, професор  Ігор Богданов, який зауважив, що нове студентське поповнення має усі можливості здобути якісну освіту. На святі урочисто представили ректорат університету.

До студентів також звернулася заступниця міського голови Юлія Дойнова, яка передала щирі вітання всьому колективу БДПУ від міського голови Володимира Чепурного та з ностальгією згадала свої студентські роки у стінах нашого університету. Голова Студентської ради Дмитро Кіосов побажав першокурсникам розкрити свої таланти та брати активну учать у громадському житті факультетів, щоб прославляти свою Аlma mater.

Під час цього грандіозного дійства присутніх вражали яскраві танцювальні та музичні виступи талановитих студентів факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, які створювали піднесений настрій та надихали на новий навчальний рік.

 

Даша Демченко, кореспондент «УС»
Світлини Ярослава Омельченка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print