Вітаємо з захистом докторської дисертаціїВалентину Миколаївну Школу!

15 травня 2019 року в спеціалізованій вченій раді Київського національного університету імені Тараса Шевченка успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філологічних наук за спеціальністю 10.01.01 – українська література («Фольклоризм української драматургії 20–30-х років ХХ ст.») доцент кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства БДПУ Валентина Миколаївна Школа, науковий консультант – доктор філологічних наук, завідувач кафедри української літератури НПУ імені М. П. Драгоманова, професор В. Ф. Погребенник. Комісія одноголосно визнала представлену роботу гідною, відзначила високу якість виконання, професіоналізм, чіткі, переконливі та науково обґрунтовані відповіді Валентини Миколаївни. Колектив кафедри радіє появі сьомого доктора філологічних наук і щиро вітає талановиту колегу з блискучим захистом!

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у майбутніх наукових пошуках! Той факт, що Валентина Миколаївна відразу після захисту поїхала на конференцію до Коломиї, свідчить про невгамовне бажання продовжувати досліджувати нові горизонти науки і улюбленої діяльності!

Шановна Валентино Миколаївно, ми Вами дуже пишаємося і щиро зичимо міцного здоров’я, великого щастя в житті та вірної удачі!

Колектив кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print