Виставка, яка торкається сердець

В аудиторії 142 головного корпусу БДПУ 21 травня ц. р.  відбулося відкриття виставки «Український єврейський сімейний альбом» в рамках святкування Дня пам’яті та примирення. Заходи відбулися за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, а партнерами у місті Бердянську виступила ГО «Платформа суспільної взаємодії». Виставка вже була представлена більш ніж у 30 містах України, та її відвідали майже 3000 осіб.
На заході були присутні проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Ліпич, викладачі та студенти гуманітарно-економічного факультету. Зі вступним словом до присутніх звернувся завідувач кафедри історії і філософії ГЕФ, професор, доктор історичних наук Ігор Лиман. Радниця міського голови з питань міжнародної діяльності та залучення інвестицій, представниця організаторів виставки Наталія Криворучка ознайомила присутніх з метою проекту Trans.History та розповіла про Інститут Centorа.

Професор кафедри правознавства, доктор педагогічних наук Костянтин Баханов, який давно досліджує теми Голодомору та Голокосту, поділився своїми враженнями та асоціаціями від виставки. Костянтин Олексійович зазначив, що ця виставка передає вміння єврейського народу цінувати свою історію та своє коріння.
Відкриття виставки завершилося переглядом та обговоренням фільму «Людина з обличчям», створеному ГО «Мнемоніка», м. Рівно. Фільм розповідає про Праведника Народів Світу українця за походженням Якова Сухенка, який героїчно рятував євреїв під час війни.
На завершення присутні мали можливість більш детально ознайомитися з представленими на виставці світлинами. Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з експонатами виставки «Український єврейський сімейний альбом», яка буде знаходитися в аудиторії 142 головного корпусу БДПУ ще протягом тижня.

Ірина Нагай,
заступник декана ГЕФ
Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print